Grāmatzīmes

Pamests World

Citi nosaukumi: WORLD pamests, forseken PASAULE, WORLD forseyken, forseken

Game Forsaken WORLD - tas MMORPG (masveidā multiplayer online spēle ar saglabāšanu īpašībām, kuras var attīstīt), kas izveidota ar studija, kas ir pazīstama visā pasaulē - Beijing Perfect World. Pamests pasaule spēli ir kļuvis tik populārs, un ārpus Āzijas beigās 2011 parādījās krievu versiju spēli.

Lai sāktu spēlēt spēli Forsaken World Free

1) download spēle Forsaken World

2) reģistrēt

3) Uzstādiet spēli datorā

4) sākt spēli un izveidot savu raksturu

Forsaken World reģistrācija ir vienkārši aizpildot dažus laukus, piemēram, lietotājvārdu, paroli, e-pasta adresi un personisku informāciju.

Kad jūs redzēt vismaz ekrānšāviņi vai video spēles, jūs noteikti vēlaties, lai sāktu spēlēt Forsaken World lejupielādēt klientu un ienirt šajā fantāziju pasaulē.

Pēc reģistrācijas, jums būs nepieciešams lejupielādēt Forsaken

Nospiežot

- Izmantojot torrent klientu (par pietiekami plašu kanālu tas būs apmēram 20 minūtes)

- Komunikācijā tieši lejupielādēt, jums būs jāgaida apmēram 1. 05:00.

Game Forsaken jāinstalē datorā

No spēles faila 3 izmēru. 6GB, kas nozīmē, grafikas kvalitāti un bagātību zemes gabala, tāpēc jums vajadzētu pārbaudīt sistēmas prasības un pieejamo vietu uz datora!

Ira FW atspoguļo pašas pirmās sekundes spēlē modernu grafiku, kurā visas detaļas, kas izstrādāts, lai sīkumus. Forsaken World tiešsaistē ļauj dažādi fantastiski vietas apmeklēt, ceļot, veikt dažādus uzdevumus, jūs medības zvērīga monstriem būt dažādas bīstamas dungeons, cīnīties ar citiem spēlētājiem pašiem arēnās un duels.

Forsaken World tiešsaistes spēle sastāv no piecām sacīkstēm: vesperiany, frangory, Dwarves, cilvēkiem un elfi.

No visas radības šajā pasaulē Frangory ir ļoti drosmīgs un drosmīgs. Šajā sacensībā, nevis sievietes, vīrieši tikai. Viņu ķermeņi ir izgatavoti no akmens, tie ir grūti, kā tērauda garu, drosmi sirdīs dedzināšana. Visās cīņas frangory vienmēr priekšplānā, tādējādi uzņemoties triecienu krūtīs. Papildus savu lielisko kaujas prasmes, viņi ir lieliski kalēji. Tomēr, neskatoties uz savu izturību, mieru mīlošs cilvēki frangorov pietiekami.

Kamēr cilvēce ir ļoti kareivīgas, vardarbīga un ir iespēja organizēt un pielāgoties sabiedrībai. Cilvēki galvenokārt būtu jānodrošina, ka zināt Visumu, tie ir ļoti gudrs un attīstīta daudzpusīga. Pārstāvji šajā skrējienā drosmīgiem cīnītājiem un drosmīgajiem bīstamu slepkavas, arī ietekmīgu burvjiem un priesteriem ir ļoti gudrs. Kaujas, viņi vienmēr būs spēcīgs ienaidnieks un uzticamu sabiedroto spēcīgs ienaidniekiem un uzticami sabiedrotie.

Visvairāk noslēpumainu sacīkstes vesperiany. Tās ir skaistas kā eņģeļi, par mīlestību spēj lielus upurus, un tomēr pietiekami spēcīgi un bīstami. Ar cilvēkiem vesperiany praktiski nav iztikt, dzīvo slēgta un nestājas aliansēm. Bet kopā šo brīnišķīgo rases dzīvot vienoti, un tur kopā tikai.

Race rūķīši - vecākā un visvairāk tehnoloģiski progresīvu grupu būtnes, kas cīņā pieveikt plosās jūra nav viegli. Rūķi izaugsme nenāca, bet tie ir ļoti plecīgs un izturīgas. to galvenā nodarbošanās - blacksmithing un ieguves. Magic rūķi nicināt un nesaprot, un, ja jūs nesaprotat, un neatzīst to.

Elfi - ka pārstāvji piekto izsmalcinātu un izsmalcinātu rases, viss, ka viņi vienkārši nav pieskarties, tas ir tieši tas pats pārsteidzošs un brīnišķīgi. Viņi mīl dabu un ir gatavi dot to visu visos iespējamos veidos, pat tad, ja man ir, lai izmantotu ieroci.

Arī Forsaken World ir klases: kareivis, aizstāvis, vampīru slepkava, Bard, mags, priesteris un bultas.

Kaujā, karavīri, kā ģenerāļi vadīt karaspēku. Aizstāvjiem veikt triecienu, pasargājot visus sabiedrotos. Vampīri ir nenotverams un viltīgs. Šīs būtnes spēj kavēt pretinieku sajaukt cīņas laikā. Killer var slēpjas ēnas un visnegaidītākajās brīdi streika pirmās. Magicians ir sosobnostyami pārvaldīt savvaļas elementus, un pārvērst dabas parādības streikos. Priesteri var dziedēt un atdzīvināt kritušos varoņus kaujā. Bultas ir dedzīgi redzi un spēj nogalināt ienaidnieku no attāluma. Cerams, ka spēle būs tiešām nest prieku, un jums būs spēlēt Forsaken World ar pateicību.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more