Grāmatzīmes

EverQuest II

Citi nosaukumi: EverQuest II

EverQuest II Online - MMORPG ar liela mēroga cīņas un episkā stāsts. Spēlētājiem būs atkal baudīt startling Norrath, kurā notikumi spēkiem tautas EverQuest. Bet katastrofām nomainījuši nepazīšanai. Iedzīvotāji cenšas pielāgoties jaunajiem dzīves apstākļiem un pastāvīgi spiesti cīnīties par savu eksistenci. Kopums pretīgs monstriem izslāpuši radīt jums nelabojamu kaitējumu, turklāt precizēt saikni starp spēlētājiem, bet ir arī nepieciešams veikt quests attīstība nav apstājusies uz vietas - ar vārdu, nav miera! Savu darbu šajā pasaulē ir interesants un daudzveidīgs. Quests vien ir aptuveni 8000! A vairāk noslēpumainākajām vietām, kas prasa izpēti, milzīgs atlases amatniecības, gaida amatniekus, kā arī aizraujošu notikumu kopā ar saviem biedriem. Nu, ja jūs kļūstat loceklis ģilde, jums tiks satriekts par iztēli kara starp komandām. Tas viss un vēl daudz vairāk ir dzīves jēga iedzīvotājiem pasakains Virtualitāte. Pievienojies e ver q uest 2 BEZMAKSAS! Tādā veidā jūs novērstu garlaicību no jūsu atpūtai!

Jums ir jāreģistrējas spēli EverQuest II. Tāpat pārliecinieties, ka dators saskaņā vēlamajā konfigurācijā. Minimālās sistēmas prasības ir šādas:

- Operētājsistēma Windows 2000/XP;

- Pentium IV procesors vai Athlon XP c 1 GHz;

- RAM 512 MB,

- Grafika ATI Radeon 9000 vai GeForce 4 (izņemot Series MX) c 64 MB video atmiņas,

- DirectX saderīga skaņas karte;

- 7 GB brīvas vietas cietajā diskā;

- Tiešsaistē vismaz 56 kbit / s.

EverQuest 2 reģistrācija pati par sevi - vienkāršs process. Izveidojot kontu, Jums ir jāaizpilda šādās jomās: spēlētāja vārds (stacijas nosaukums), parole, apstipriniet paroli, e-pasta adrese, valsts, dzimšanas datums. Tad atzīmējiet apstiprinājumu, ka tās pieņem minēto nolīgumu. Parakstīšanās uz interesantus jaunumus - automātiska. Tas ir viss, tagad jūs droši varat spēlēt EverQuest 2, jo jūs amatpersona lietotājs.

Pirmkārt, jums izveidot savu raksturu. Spēle EverQuest 2 piedāvā izvēli 24 klases un 16 sacīkstēm. Jūsu varonis var būt pilnīgi unikāls, jo vairāk, ka jums izveidot savu izskatu personu. Jums būs arī nepieciešams izlemt, kas būtu tik noderīgi darīt. Mēs runājam par profesiju. Jūs varat izvēlēties tirgotāja, amatnieks, personīgi iemācīties izveidot dažādus objektus, un tā § Newbies vienkārši justies ērti un saprast galvenos punktus. Ir jauki mājienu sistēma. Turklāt, interfeiss ir viegli pietiekami, pat tējkannas tas viss skaidrs, nevis lietotāju uzticības!

EverQuest II spēle, kur tas nav nepieciešams, lai būtu netipisks un citiem spēlētājiem. Galu galā, jūs varat dalīties ar viņiem vērtīgus priekšmetus, starp viņiem atrast līdzīgi domājošiem cilvēkiem kopā pagriešanas dažādas lietas. Bet tas nav spēkā! Neviens iesūc savā sabiedrībā, ja jūs nevēlaties. Spēle ir vieta un vienu uzņēmumu. Tātad, domāju, ka par to, kā šo vienkāršo padomu. Papildus tam, ka lietderīgi iegūt atbalstu, neaizmirstiet par pienācīgas apģērbs. Izvēli ieroču, bruņas un dažādu potions priecē. Bet tas vēl nav viss. Spēlēt EverQuest II, jums ir iemācīties cīņas paņēmienus, mācīties burvju viļņus. Sūkāt savu raksturu, lai viņam neuzvarams!

Pārvietošanās pa līmeņiem, jums ir atklāt jaunus aspektus spēle. Laika gaitā, tiešsaistes spēli EverQuest 2 un sniedz iespēju iegūt mount, un veidot savu māju. Iet uz priekšu uz lolojama sapnis! Nebaidieties no šķēršļiem, kas nāk pāri par ceļu! Nebūtu jūs varētu tikt galā ar dažādiem tur Goblins, Orcs, pūķi un statujas atdzīvojas?

Ja jūs nolemjat veikt abonēšanu, ne atlikt to uz nenoteiktu laiku. Pēc tam, kad spēlējot spēli EverQuest II milzīgais prieks! Ticiet man, tas nebūs žēl! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more