Grāmatzīmes

Ever Merge

Citi nosaukumi:

EverMerge ir spēle mobilajām ierīcēm par objektu sapludināšanu. Grafika spēlē izskatās neticami krāsaina, visi spēles pasaules elementi ir uzzīmēti ļoti detalizēti. Mūzika ir jautra, un varoņi ir reālistiski izrunāti.

Iziet īsu pamācību un sāciet spēlēt. Tavs uzdevums ir īpašā veidā apvienot vienumus, lai iegūtu visu nepieciešamo uzdevumu veikšanai.

Izkliedējiet maģisko miglu un atdzīviniet EverMerge maģisko pasauli.

Šim:

  • Izpētiet spēļu pasaules plašumu
  • Savākt visus nepieciešamos resursus
  • Būvējiet pilis, fermas un daudz ko citu
  • Satriecoši pasaku tēli
  • Izrotājiet atjaunoto fantāzijas pasauli pēc saviem ieskatiem

Šie ir daži no uzdevumiem, ko jūs veiksit šajā spēlē.

Nav ierobežojumu, apvienojiet simtiem dažādu veidu priekšmetu, lai iegūtu tieši to, kas jums nepieciešams. Tikai jūs izlemjat, kāda būs jūsu pasaule. Izveidojiet savu dizainu no haosa spēles laikā. Apkopojiet dīvaināko radījumu un pasaku varoņu kolekciju. Lai piekļūtu jaunu apgabalu izpētei, jums var būt nepieciešami īpaši rīki. To izgatavošanai visu nepieciešamo var atrast sev jau pieejamā teritorijā, lai gan reizēm tas būs ļoti grūti.

Spēlē ir simtiem dažādu uzdevumu, un katru jaunu būs nedaudz grūtāk izpildīt nekā iepriekšējo. Izstrādātāji to ir īpaši izveidojuši, lai viņi pastāvīgi uzturētu interesi par spēli. Galu galā, ja spēle ir ļoti vienkārša, tā jūs ātri nogurdinās.

Lai padarītu spēli vēl interesantāku un neaizmirstiet katru dienu ieskatīties spēlē, izstrādātāji ir nākuši klajā ar uzdevumiem, kas tiek atjaunināti katru dienu. Aizpildiet tos visus un saņemiet par to vērtīgas dāvanas. Ja neizlaidīsi nevienu dienu, nedēļas beigās tevi sagaida patīkams pārsteigums vēl dāsnāku dāvanu veidā, kas var ietvert arī rotaslietas, monētas vai gardumus jūsu mīluļiem spēlē.

Jūs varat apvienot vienumus, tiklīdz jums ir pietiekami daudz to, vai gaidīt, līdz uzkrāsies vairāk kopiju, lai iegūtu vērtīgus bonusus un papildu pieredzi apvienošanas laikā.

Spēles laikā jūs ne vienmēr saņemsiet to, ko gaidāt. Dažreiz rezultāts var jūs pārsteigt. Eksperimentējiet drosmīgāk, un jūs noteikti gūsit panākumus spēlē.

Piedalieties tematiskos pasākumos sezonas brīvdienu laikā un laimējiet īpašas balvas.

Ik pa laikam apmeklējiet spēļu veikalu. Sortiments tur tiek atjaunināts katru dienu. Par spēles valūtu vai naudu varat tur iegādāties noderīgas lietas un dekorācijas.

Spēļu pasaule nepārtraukti paplašinās, tajā parādās jauni objekti un iedzīvotāji. Tas viss notiek, pateicoties regulāriem spēļu atjauninājumiem. Tāpēc jūs varat spēlēt EverMerge tik ilgi, cik vēlaties, un vienmēr jūs gaidīs kaut kas jauns.

Jūs varat lejupielādēt

EverMerge bez maksas operētājsistēmā Android tieši šeit, noklikšķinot uz saites šajā vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt un iegūstiet iespēju apmeklēt pasaku pasauli ar jautriem iemītniekiem, ko spēles laikā izveidojat pats!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more