Grāmatzīmes

Kāpa 2

Citi nosaukumi: Kāpa 2

Spēle Dune 2 - pārlūkprogrammu balstīta reālā laika stratēģija bez modeli. Izbaudiet aizraujošs gameplay var online, nekas lejupielādēt un instalēt. Savā kodols, spēle Dune 2 - tas ir klons esoša tautas projektam. Vairāk analogi internetā jūs neatradīsiet. Cik dažādi ir pārtaisīt no sākotnējā redakcijā, tas ir fakts, ka autori ir šeit iespēja spēlēt pret otru vai komandu pret komandu. Ti, uzņēmums Westwood Studios ierosina projektu ar vairāku lietotāju režīmā. Arī spēle atšķiras kvalitātes grafikas un skaņas dizainu. Raksturīgs visiem jūsu mīļākie spēles un Gamers elementu stratēģijas spēles: ekonomiskais modelis, dažādas iezīmes karojošajām pusēm, pasaules kartes, kur jūs izvēlaties galamērķi nākamajā cīņā, miglas efekts, kas slēpj neizpētītās atstarpes, intuitīvu lietotāja interfeisu ar komandu paneli.

Dune 2 reģistrācija atvērt pasaulei dizzying notikumiem. Lai kļūtu likumīga lietotājs jūs vienkārši piesakieties uz vietas un izveidot serveri. Pateikt nepieciešamo informāciju (paroli, e-pasta adrese), un tad jāgaida savienojumu ar citiem spēlētājiem, lai izveidotu servera un, ja jums ir interneta ātrums ir 64 kbit / s, jūs varat sākt spēle. Uz citām sistēmas prasībām var nesatraukties. Galu galā, izdevēji rūp produktu pieejamību, tāpēc mēģinājām darīt visu iespējamo, lai nepieciešamie parametri bija minimāls (286, videokarte VGA , 7 MB brīvas vietas cietajā diskā).

Pēc reģistrācijas spēlē Dune 2 pagājis priekšā no jums, kāda izvēle ir pievienoties kosmosa dinastija. Jums tiks veikti, lai planētas ar skarbu klimatu un kļūt kapteinis vai Atreides, vai Ordos vai Harkonnen. Atšķirība slēpjas manierē uzvedību, un pat katru dinastija ir sava krāsa. Ordos (zaļš) pārsteidzoša pēkšņums, un viņu mīļākie iezīme - manevrus. Harkonnen (sarkans), ko izmanto, lai paļauties uz militāro spēku. Un Atreides (zilā krāsā) cenšas pieturēties pie zelta vidusceļš. Arrakis parādīsies pirms pamest teritoriju, kur pēc pirmā acu uzmetiena nekas vērtības. Bet smiltis ir noguldījumi vērtīgu vielu, ko sauc spice , citiem vārdiem sakot, spice, spice. Tieši šo dārgumu un jums ir jācīnās. Ja jūs uzvarēt 9 cīņas var justies likumīgajam īpašniekam kāpās.

Kāpēc jums vajadzētu sākt spēlēt Dune 2? Vai jums ir montāžas laukumu, ar kuru palīdzību jūs varat veidot ēkas. Kad jūs saņemat tīrāku, sāk vākt spice, ar mērķi to pārvēršot naudas ekvivalents. Un ieņēmumus drīkst ieguldīt attīstībā ēku un karaspēku.

Strādājot ar smiltīm, jābūt uzmanīgiem. Ir atrasti milzīgs sirdis, kas var norīt automašīnas un pat šķelšanos. Protams, lai sasniegtu šo ļaunumu, jūs varat ziedot uz tiem objektiem, kas nebūs žēl, bet jūs varat pieņemt atšķirīgu pozīciju - grābeklis necilās tārpu un saņemt slēpt. Patiesība cauri laikam un atkal viņam būs jāaizpilda uzsāka - tas ir uguns otrreiz, iznīcinot viņu pilnībā.

Play spēli Dune 2 var būt dažādos veidos. Tātad Quick kaujas režīmā ir īsas cīņas, kurās piedalās līdz 4 spēlētājiem. Bet režīms Battle for Dune - kaut kas liels. Desmitiem dalībnieku var būt iesaistīti sīva cīņas. Iedalīt trīs lielas mājas Dunes Pilsēta cīnās par galvenajām jomām planētas Arrakis.

Ilgāk jūs Dune 2 play, stiprāka jūs kļūstat. Katrs jauns uzvara dod piekļuvi jauniem veidu ieroču, karaspēka un ēkas. Pēc 8 cīņu Jums pieder pilnu arsenālu. Attiecībā uz visiem, ka jūs saņemsiet punktus, bet neveiksmīgu cīņām punktiem var noņemt. Skatīties šo uzmanīgi. Arī no cīņas rezultātus regulē reitingu saraksta dalībniekiem. Visi rezultāti tiek reģistrēti datu bāzē par katru spēlētāju. Pēc spēles beigām jūs varat izlasīt tos uz lapu "reitings spēlētājiem." Kāpēc ne mēģināt virzīt šajā sarakstā pirmo pozīciju?

Kosmosa kopiena Pievienojies tagad! Daudz jautrības garantēts! Pieņemsim, ka jums ir paveicies, lai sasniegtu vēlamo augstumu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more