Grāmatzīmes

Mācekļi: Atbrīvošanās

Citi nosaukumi:

Disciples: Liberation nav parasta šīs sērijas spēle. Labāk to uztvert kā atsevišķu produktu, tad tas šķitīs gana interesants un atkarību izraisošs. Tie, kas šajā spēlē gaidīja rindas turpinājumu tādā pašā stilā, var būt nedaudz vīlušies. Pirms spēlē Disciples: Liberation, varat izlasīt īsu spēles aprakstu.

Šī ir tā pati fantāzijas pasaule, kuru daudzi tik ļoti iemīļojuši, un mēs to izpētīsim. Spēlei ir interesants sižets, taču ir izmaiņas, un šeit nevar izvēlēties varoni spēles sākumā, kā tas bija iepriekšējās daļās. Neskatoties uz to, stāsta kampaņa ir interesanta, galvenā varone ir diezgan harizmātiska un viņas liktenis neatstās spēlētāju vienaldzīgu. Visvairāk ir mainījies spēles gaita. Pārvietošanās pa laukumu tagad vairāk atgādina RPG spēles, taču kaujas sistēma ir palikusi uz gājieniem balstīta. Acīmredzot izstrādātāji nolēma, ka šāda neparasta kombinācija varētu patikt spēlētājiem.

Par laimi viņi neaizmirsa par pils attīstību, taču viņi šo procesu nedaudz vienkāršoja. Taču pilī ir pietiekami daudz ēku, kuras katru var labiekārtot un tādējādi izvēlēties attīstības ceļu. Spēles sākuma posmā mums nav iespējas izvēlēties galvenā varoņa klasi, bet vēlāk, sasniedzot noteiktu progresu sižetā, tāda iespēja būs.

  1. Warlord - viņa stiprā puse ir tuvcīņa, turklāt viņš var stiprināt sabiedrotos.
  2. Hexblade stiprās puses ir tuvcīņa un maģijas prasmes.
  3. Reģistrs var uzbrukt no attāluma un dziedināt sabiedrotos.
  4. Ragana, tāpat kā redzētāja, var uzbrukt no attāluma, bet tā vietā, lai dziedinātu draudzīgas vienības, viņa var nosūtīt bojājumus, tādējādi vājinot ienaidniekus.

Kuru klasi izvēlēties, ir atkarīgs no jūsu spēles stila.

Avianna, tā sauc spēles galveno varoni, viņa neceļo viena. Jūs varat izvēlēties sabiedrotos pēc saviem ieskatiem.

Pieejamas četras sacīkstes

  • Elfi
  • Cilvēki
  • Undead
  • Dēmoni

Spēlē nav ierobežojumu attiecībā uz to, kurus sabiedrotos izmantot. Apvienojiet tos pēc saviem ieskatiem.

Sabiedrotie ir sadalīti elitē un parastajos. Jūs varat kontrolēt elites kaujas laikā, parastie veic noteiktu funkciju (piemēram, viņi uzbrūk nejaušam ienaidniekam reizi gājienā vai stiprina nejaušu sabiedroto). Lai uzvarētu vai zaudētu, jums ir jāiznīcina elites ienaidnieki vai jāzaudē visi elites sabiedrotie. Normāliem ienaidniekiem, tāpat kā sabiedrotajiem, nevar uzbrukt.

Neviena jūsu cīnītāja līmenis nedrīkst pārsniegt Avianna līmeni. Varones attīstība ir diezgan daudzveidīga un ļauj izdarīt izvēli, ko attīstīt. Sabiedrotie ar pieaugošu līmeni tikai uzlabo sniegumu. Sabiedroto skaits, kas pavada galveno varoni, ir atkarīgs no viņas līdera prasmēm. Ir vērts pievērst uzmanību šīs prasmes attīstībai.

Svarīgu lomu spēlē sabiedroto pozīcija pirms kaujas. Kaujas lauks ir sadalīts šūnās. Turklāt dažādās vietās var būt šķēršļi vai šūnas, kurām ir daži efekti, kurus var izmantot jūsu labā. Iemācieties izveidot uzbrukuma un aizsardzības stratēģiju. Varēsi apbruņot galveno varoni un elites sabiedrotos ar attiecīgās klases ieročiem. Spēles gaitā un pasaules izpētē atrastos priekšmetus var izmantot vai izsmidzināt, ja tie nav nepieciešami. Izsmidzinot, jūs iegūstat nepieciešamos resursus.

Lejupielādēt Disciples: Liberation bez maksas datorā, diemžēl nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē. Dodieties piedzīvojumā ar Avannu tūlīt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more