Grāmatzīmes

Crystal Saga

Citi nosaukumi: Crystal Saga

Spēle Crystal Saga ir pārlūkprogrammu MMORPG spēle. Tas ir ne tikai atvērts jums neierobežotu virtuālajā pasaulē, bet arī parādīt detalizētu un aizraujošu stāstu. Gamers CS spēli var piedalīties vienā no dažādām ikdienas aktivitātēm un konkursiem. Jūs varat izvēlēties vienu no piecām klasēm, tad cīņa ar monstriem, un varētu vēlēties, lai atrastu dārgumus, vai arī ir mājdzīvnieks.

Pirms spēles Crystal Saga , pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, RAM -1GB Video karte - 128 MB. Pievienoties spēlē Crystal Saga neaizņems daudz savu laiku un viegli:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties objektu « parakstīs līdz »; [ _17_]

2. Ievadiet savu lietotājvārdu,

3. Ievadiet drošu paroli un atkārtojiet to,

4. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

5. Uzrakstiet savu dzimšanas datumu;

6. izvēlētos « Iesniegt » un Crystal [_3_ ] Saga reģistrācija ir beigusies.

Crystal Saga online dod Jums iespēju izpētīt pasauli dārgumiem, meklēt vērtīgu priekšmetu un pieņemt dzīvi monstrovv tērzēt ar draugiem. In Crystal Saga būs ļoti interesanti spēlēt, jo spēle ir milzīgs hit Ķīnā, jo tā dod iespēju apgūt ķīniešu kultūru un vēsturi.

Grafiski, spēle ir balstīta uz Crystal Saga krāsains anime stilā, no dabas, un monstriem un apdares iekārtas. Zināmā mērā, spēle var piesaistīt visvairāk spēlētājus līdz pat 25 gadiem. Ziņā spēle Crystal Saga online ir interesanta un aizraujoša .

Tūlīt pēc piesakoties, spēlētāji kļūst par studentiem, lai iegūtu ātri sūknēšanas pieredzi par to atlīdzību. Beidzis dažus svarīgus posmus Crystal Saga online , spēlēt sāks pētīt pagrabus un cīnīties. Jāatzīmē, ka visi uzdevumi ir cieši saistīti ar galveno sižeta CS spēle. Piemēram, ja jūs vēlaties, lai iet ikdienas piedzīvojumus, piemēram, slavēts Bath, piemēram, jums vajadzētu ievērot spēles noteikumus Crystal Saga online , lai pabeigtu quests. Tāpat kā lielākā daļa bezmaksas Āzijas spēles, spēles Crystal Saga ietver arī automātisku aprēķinu trajektorijas sistēmu, kurā spēlētāji ir nepieciešams tikai noklikšķināt uz mērķa NPC līdz galamērķim. CS spēle maisījumus arī ar vidi, jo īpaši fantāzija sekvencēm (kartes), kurās piedalās jūsu varoņiem.

Katra klase piemīt noteiktas prasmes (Gaišais strauts, ēnas, Triple trieciens), jūs varat uzzināt, lai spēlēt spēli Crystal Saga ir valdzinošs. Jūs nevarat jāuztraucas, ja kļūda, izvēloties datumu savu prasmju attīstību. Jums tiks dota iespēja, lai atjaunotu prasmju punktus tuvākajā nākotnē CS spēle. Pēc jaunas prasmes, jūs varat izmantot peli, lai velciet to ātrās piekļuves rīkjoslai, un savas prasmes būs apakšā ekrānam, lai ātri piekļūtu. Kad jūs cīnīties ar monstriem, jūsu uzbrukums automātiski tiks izmantots spēlē Crystal Saga. Jūs varat ievietot neatkarīgi uzbrukuma prasme slots pēc noklusējuma.

Viens no stilīgākais pazīmes spēle Crystal Saga - iespēja visiem burtiem, lai būtu pāris spārnu cīņā. Šie spārni, jūs varat atjaunināt un izmantot, lai vēl vairāk uzlabotu varoni.

Ja Jums ir nopietni ievainoti vai miruši Crystal Saga online , jums ir divas izvēles: ir atdzimis uz vietas (kristāla), vai atjaunot sevi tuvākajai pilsētai bez maksas.

Jo pārlūkā MMORPG spēle Crystal Saga online jūs apmeklēt unikālu pasauli. Atvērt un izpētīt dažādus priekšmetus un ieročus. Blakus grupas un iznīcināt barbariem un zvēriem, saņēmusi aprīkojumu un slavu. Kad jūs pieradināts mājdzīvnieki pieejami, tie palīdzēs cīņā spēli Crystal Saga.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more