Grāmatzīmes

ConquerX2

Citi nosaukumi: ConquerX2

ConquerX2 spēle ir pārlūkprogrammu balstīta tiešsaistes spēle, kurā jums būs paplašināt savu impēriju kosmosā. Šajā spēlē, jums ir nepieciešams, lai izveidotu spēcīgu floti.

Game ConquerX2 reģistrāciju saskaņā ar jebkuras lietotājam spēka. Lai reģistrētos, jums ir jāatbilst šādām prasībām:

1) Dodiet mums savu e-pasta adresi un lietotājvārdu.

2) Uzrakstiet savu lietotājvārdu un paroli.

Lai spēlētu šo spēli, Jums jābūt ConquerX2 tāpēc, lai iegūtu varu un ietekmi. Lai to izdarītu, vispirms ir nepieciešams, lai attīstītu labu infrastruktūru un daudz izejvielu.

Tātad jums ir nepieciešams, lai savāktu dažādas minerālvielas un kristāli, kā arī lai izveidotu ēku, ēku spaceships iesaistīties un darbā karavīri. Efektīva ražošanas resursu ir pirmais solis, lai savu impēriju.

Lai paplašinātu savas robežas ConquerX2 jums vajadzētu spēlēt uzbrukt citas planētas, un tādēļ jūs Bude kļūst veiksmīgs.

Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams, lai nosūtītu savu Starfleet cīņu pret citiem spēlētājiem.

Laika gaitā, jūsu armija ConquerX2 internetā kļūs arvien vairāk un vairāk, bet tajā pašā laikā, jūs varat ātri zaudē savu cīnītājiem, kad viņi šķērso galaktikas. Spēles izstrādātāji ir vienmēr strādā, lai optimizētu aktīvu pārvaldīšanas floti. Tāpēc ir zinātne - fantastikas spēle ConquerX2, piemēram, ir trauksmes signāls, kas informē jūs pēc noteikta laika.

Protams, jums ir aizstāvēt savu planētu no ienaidnieka uzbrukumiem. Pretējā gadījumā visi jūsu pakalpojumus iet neievērota, un jūs ātri zaudēt.

Šajā spēlē ConquerX2 ir daudz aizsardzības torņiem un citiem objektiem. Turklāt, jūs veicat spēle desmitiem quests, ka jums nosūtīt uz vistālāko daļu galaktikas. Tādējādi, jums būs uzlabot savu raksturu un savu karaspēku.

Game ConquerX2 tiešsaistē, jūs varat iepazīties ar šiem resursiem

1. Iedzīvotāji ir ļoti svarīgi resurss. Tādējādi, Galvenais pieaugums ir pieaugums iedzīvotāji.

2. Crystal izmanto par daudz daļas ražošana (īpaši daļas [ _30_] dzinējs kuģis ) un dažādi un struktūras aizsardzības torņi .

3. Gas tiek izmantota arī dažādās nozarēs , bet ir svarīgākais izmantošana - tas par pakalpojumu Interjera sistēmas kuģi ceļojuma laikā. Marine transporta kuģi , piemēram, kuģi, lai uzbruktu prasa vairāk gāzes , jo lāzera lielgabali , ka izmanto Marines, strādājot gāzes . Gas prasa arī lielos daudzumos , lai pārvaldītu vairākus korti.

4. Marines ir arī nozīmīgs resurss, jo tie ir pēdējā aizsardzības līnija planētas.

Pat tad, kad debesis dominē uzvarēt kaujas flote, planēta nevar aizņemts, ja Marines uz zemes nav pazeminātas.

Piereģistrēties tiešsaistes spēli ConquerX2 bezmaksas ar saviem draugiem.

Rīkoties, lai cīnītos kosmosa pārlūka spēle X ConquerX2! Kļūt visspēcīgākais imperators Visumu un izpētīt futūristisks tehnoloģijas

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more