Grāmatzīmes

Command & Conquer

Citi nosaukumi: Command & Conquer

Command & Conquer Online - fantastisks multiplayer stratēģijas pārlūka spēle ar elementiem no MMO. Tas ir visums, kur cīņa par vārīties vērtīgāko enerģiju - Tatsid kas nozaga drosmīgas mutantu GDI mītnē. Tagad divas frakcijas, kas kopumā nav ļoti Saskaņotie, spiesti strādāt kopā, lai uzvarētu no neveiksmīgs Tatsid aizmirsts. Milzīgs piramīdas centrā pasaules viltīgos monstriem slēpa šo resursu, un mēģina nevis ļaut aiziet noturīgo spēlētājiem. Bet tā kā enerģijas Tatsida veicina militāro tehnoloģiju, iedzīvotāji komandu un iekarot Online gatavs iet uz priekšu, tikai, lai saņemtu to. Izvēlēties, kurā pusē būs Command & iekarot un cenšamies, lai uzvarētu pasaules kundzību. Jūs varat pievienoties globālo drošību Padomei vai brālība NOD. Bet, neskatoties uz to, kurā jums tiks sastāvā, nav savukārt no ceļa ved uz savu mērķi - lai pārvietotos no nomalēm uz centru no pasaules, nevis uzkrāt vairāk līdzekļu un iegūt ietekmi šajā skarbajā virtuālajā telpā.

Command & Conquer spēle būs pieejama, lai jūs pēc tam, kad izveidots konts oficiālajā vietnē. Reģistrēties Command & Conquer prasa šādās jomās:

 • E-pasts
 • Parole (atkārtot)
 • Spēlētāja vārds
 • Dzimšanas diena
 • Valsts
 • Language

Turpat varat veikt abonementu aizraujošu ziņas. Tāpat, jums ir jāpiekrīt noteikumiem un privātuma politiku. Protams, jūs varat bez maksas lejupielādēt Command & iekarot. , Bet, ja tas ir nepieciešams. Patiesībā, spēle darbojas naudas sodu bez instalēšanas klientu. Galvenais - moderna pārlūkprogramma, kas atbalsta HTML5. Bez tam, pastāv zināma saraksts minimālās sistēmas prasības par spēli. Lai spēle nav buggy, datoram ir jāatbilst šādiem parametriem:

 • OS Windows XP / Vista ( Service Pack 1) 32-bit
 • Dual-core procesors ( Core 2 Duo , 2,4 GHz vai Athlon [_2_ ] X 2 2.7 GHz)
 • Saskaņā ar DirectX 10. 1zvukovaya karti
 • Video karte ar 512 MB atmiņu, ir saderīga ar DirectX 10. 1
 • RAM 2 GB Cietais disks 20 GB

Play Command & iekarot sākat mazs. Kaut kur nomalē jums piešķirs 6 hektāru zemes, ko var izmantot, lai izveidotu datu bāzi. Jūs varat iesaistīties pirmajās 6 dienās uzcelt svarīgu objektu, neuztraucoties, ka jūsu iniciatīvas tiks iznīcināti, kam nav, lai iegūtu stiprākas. Gada pirmkursnieks neviens nevar uzbrukt. Tik klusi strādā, lai uzlabotu savus īpašumus, un tad varēs domāt par virzās tuvāk centram. Līdz brīdim, kad teritorija iet pār savu aizsardzības dome, jums ir jābūt gataviem aizstāvēt un uzbrukums. Tiesa, pirmais uzbrukums var tikai aizmirst. Tikai ar attīstību atvērs piekļuvi vairāk nopietnas cīņas. Tātad jums beidzot pāriet uz cīņu pret priekšposteņiem, bet beigās, nebaidoties no cīnītos ar citiem spēlētājiem. Ja jūs varat iekarot ienaidnieka bāzi, C & C spēle priecēs lielu pieaugumu veidā noderīgiem resursiem. Turklāt, ņemot vērā iekarojumu jūs paplašināt savu zemi. Bet, ja jūs nolemjat, lai uzbruktu, un tas neizdodas, paturiet prātā, ka risks zaudēt savu grūti iegūta laba.

Kādi resursi ierosina izmantot Command & iekarot bez maksas? Tas Tiberius būvēšanā ēku, pamatojoties uz to uzlabošanas kristālu veidot vienības aizsardzības un uzbrukuma, elektroenerģijas, ko izmanto kara, un būvniecības aizdevumu apmaiņā pret Tibērija un kristāliem. Command & Conquer spēlēt arī tiešsaistē, jums būs uzkrājot punktus pētniecību, komandu un piegādi. Viss, kas ir nepieciešams, tādiem nolūkiem kā pētniecības jaunas vienības un struktūras, lai uzlabotu kaujas spēkus, spēju ražot uzbrukumu. Bet tur ir spēle, un īpaša valūtā, ko sauc līdzekļus, kas nepieciešami, lai tērēt reālu naudu. Turētājiem fondu ir tiesības veiktu uzbrukumus vienu pēc otra. Tādējādi pretinieki nav laiks, lai atgūtu, lai adekvāti atspoguļotu bieži atkārtotos uzbrukumus. Bet jums kaut kas tas būtu! Jūs varat iekarot ienaidnieka bāzi un baudīt augļus viņu darbā. Un tas ir tikai viens piemērs ieguvumiem saziedotiem līdzekļiem. Šī spēle valūta pavērs daudz iespēju, un tiešām jums spēcīgāku. Turklāt izstrādes process būs daudz ātrāk.

Command & iekarot tiešsaistes spēli neierobežo jums izvēlēties pretiniekus. Jūs pat varat konkurēt ar locekļiem viņu pašas frakcijas. Šeit ir kārtībā. Ja jums nav hit kāds, doties uzbrukumā un parādīt, ko viņi spēj. Lai uzvarētu, jums ir nepieciešams, lai uzzinātu, lai ņemtu vērā dažādus faktorus. Sekmē panākumus pareizi izstrādāto stratēģiju, viltīgs taktiku, veiksmīgu izvietošanu karaspēku tālredzības ievietojot ēkas tās teritorijā, un vairāk. Tikai tie, kas karājas visu apvienot varēs nokļūt centrā pasaulē, dominēt un baudīt tās nozīmi.

Runājot par aliansēm, Command & Conquer spēle pārlūks ļauj apvienot ne tikai ar dzimtās frakcija, bet arī ar spēlētājiem pretējā pusē. Kopā, jūs varat darīt daudz vairāk. Veikt paši negodīgi monstriem drebēt bailēs, un citi spēlētāji respektē savu savienību! Darbu veic ar viņa draugi dizzying varoņdarbiem! Pieņemsim, ka jums ir paveicies, lai realizētu iecerēto plānu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more