Grāmatzīmes

City of Steam

Citi nosaukumi: Parograd

Spēle Pilsētas un Tvaika ir bezmaksas pārlūka spēle, kurā jūs varat izpētīt pasauli, iznīcināšanas tehnoloģijas . In COS spēle jums tiks pasniegts izvēli no četrām klasēm: Archer, Wizard, vēstītājiem un uzraugu. Jums būs spēlēt spēli Pilsētas un Tvaika un varēs piedalīties ar savu kādā no deviņām sacīkstēm! Stratēģija sniegs jums iespēju iet daudz quests, cīņa briesmīgi monstriem, un pilsēta dos jums daudz ceļojumu un piedzīvojumu!

Pirms spēles Pilsētas un Tvaika , pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, lai kā: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB. Pievienoties spēlē Pilsētas un Tvaika neaizņems daudz savu laiku un viegli:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties objektu « Izveidot account »; [ _23_]

2. Ievadiet savu lietotājvārdu,

3. Ievadiet drošu paroli un atkārtojiet to,

4. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

5. Uzrakstiet savu dzimšanas datumu;

6. izvēlētos « Iesniegt » un Pilsētas [ _3_] un Tvaika reģistrācija ir beidzies .

COS Spēle - tas MMORPG pārlūku stratēģiju. Jums sāks savu ceļu apkārt Nexus , kur ir centri dungeons un viesiem. City of Steam online события rasties noslēpumaino pasauli ar sarežģītu un bagātu vēsturi. Pasaule ir liels risks. Jūs varat izvēlēties rakstzīmi no 10 sacīkstēm (Orcs, cilvēkiem, rūķi, elfi, ar apakšgrupas sacensībās pirmās trīs no tām) un četrās klasēs, tā Pilsētas un Tvaika play nekad nebūs garlaicīgi! Nodarbības ir paredzētas, lai pazīstami arhetipi, ir arī aizbildnis, burvji, speciālists tuvcīņa Mages elementārs bultas bija un priesteri.

Magicians - šie varoņi ir dusmas par elementiem, kas spēj režiju ienaidniekiem Parograd spēle. Dažādas ledus, uguns un zibens ļauj tos izmantot plašu taktiskās iespējas.

Arrows - šie varoņi ir noteiktus mērķus, savas prasmes - precizitāte, viņiem ir arī dažādas iespējas ugunsgrēka atbalstam Pilsētas un Tvaika online .

Keepers - šī tūkstošgadu mantinieki cīņas mākslas, uzraugi pirmā aizsardzības līnija spēles pretiniekiem Pilsētas un Tvaika [_1_ ].

Channeler - varoņi, kas pārvietojas mehānismu, lai panāktu savus sabiedrotos, lai apkarotu harmoniju sodīt necienīgs žilbinošā mirdzumu un atjaunot savu ticību Pilsētas un [ _2_] Tvaika online .

Hedlendery - cilvēki ir pragmatiski, kas nodarbojas ar zemes rūpniecībā.

Avena - cilvēki sākotnēji no Republikas Avenos atbildīgo izglītoti, kuri dod priekšroku patriarhālā sabiedrībā COS spēle.

Osteny - ka reliģiozi cilvēki, viņu kultūra tiek arvien plosītos starp baznīcu un karali.

Stoigmari - tie ir cilvēki, kas ir slavens ar savu cīņas mākslas, darbā, COS spēle.

DRAUG - varoņi, kuri greizsirdīgi saglabā savu bagātību un ietekmi cēlu māju, viņiem nepatīk atstāt savu veco muižu.

Šķeltām - tā muižnieki, kuri meklē laimi un slavu kaujas, un augstākās sabiedrības un valdība izmanto, lai slavētu savas senās mājas Pilsētas un [ _3_] Steam online .

Goblins - zaļa āda radījumi, ātrākais, viltīgs un mazākais spēles Pilsētas un Tvaika .

Hobbes - ir disciplinēti cilvēki ar ilgstošu militāru tradīciju.

Orki - tas ir visspēcīgākais zīmes COS spēle.

Pilsētas un Tvaika online ir interesanti un detalizēts apraksts par pasaules stilā steampunk . Graphics, no otras puses, ir mazliet jēlnaftas vienu mūsdienu standartiem. Turklāt, spēle iestatījumi Pilsētas un Tvaika diezgan ierobežota, jo jūs varat tikai izvēlēties matu krāsu un frizūra iespējas, un arī priekšmeti, piemēram, brilles un cepures rakstzīmes. Ieroča veidu, un drēbes, šķiet, ir balstīts uz jūsu izvēles klases un rases spēlē Pilsētas un Tvaika , lai bet, jo Gunners izmantot tikai vairogu un ieroci, citi ir pieejami tikai divas pistoles.

Ir skaidrs, ka spēle Parograd ir attīstībā, un daudz var mainīties, piemēram, veidojot raksturu pielāgošanu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more