Grāmatzīmes

Casus Belli

Citi nosaukumi: Casus Belli

Casus Belli tiešsaistē - jauns no britu uzņēmuma Infinitios, kas apvieno visas labākās īpašības no interneta bezmaksas spēles. Izpildīts fantastisku kosmosa stratēģiju žanrā ļauj spēlētājiem, lai cīnītos ar svešzemju tirdzniecību

Darbi vīriešu šajā īsajā sesijā šāvēja pārceļas alkas uzvara nav Visumu, un nepieciešamību aizsargāt savu planētu no ārvalstniekiem nežēlīgi antics. Kļuva mala jautājums, vai cilvēce izdzīvos un vai vispār aizsargāt zemi. Ārvalstniekiem, cerēja, ka cilvēki bēgs bez skatoties atpakaļ, atstājot tos ar jaunu planētu, kā viņi saka remdens. Bet tā vietā, viņi nāca pāri pretestību. Neviens domā pamest savu iemīļoto mājvietu. Mezgloti šausminošs karš. Tomēr pārstāvji no cilvēces ir ne visi slikti. Viņi nāk palīgā informatoru, ar ko viņi sazinās, lai veiksmīgi uzbrukt draņķīgs mednieki. Informatoru - svešzemju izlūkošanas saistīts ar pavisam citu kategoriju, nevis asinskārs agresoriem. Tie ir veicinājuši progresu tehnisko tendenču tautieši. Tagad tas ir iespējams ražot kosmosa, iespējams, nav sliktāki par tiem, kas ir pieraduši izmantot ienaidniekiem. Ar šo cilvēku var pretoties ārvalstniekiem uz vienlīdzīgiem noteikumiem. Bet kurš uzvarēs - šis jautājums paliek atklāts.

Sāka spēlēt casus belli jums palīdzēs cilvēcei izdzīvot un aizsargāt pret uzbrukumiem, kas nāca no galaktikas detractors. Galvenais ticēt laimīgas beigas, un apvienojot spēkus ar uzticamu komandu, lai iet uz priekšu uz gaišāku nākotni.

Jums ir jāreģistrējas spēli Casus Belli. Bet pirms jūs izveidojat kontu, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst šo konfigurāciju:

  • OS Windows 98/ME/2000/XP/Vista × 32/Seven
  • Procesors Intel Pentium ΙΙΙ 1 GHz
  • Card 32 MB
  • 128MB RAM

Ja tas viss ir taisnība, Casus Belli, jūs varat spēlēt neinstalējot klientu no jebkuras pārlūkprogrammas pieejama. Jūs varat izmantot Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, uc § Casus Belli reģistrs - tas ir jautājums minūtes. Ievadiet e-pasta adresi un izveidojiet paroli. Noteikumi pieņemti automātiski. Tas ir viss bizness! Laipni lūdzam apmācību uz zemes!

Pirms doties uz savu pirmo kuģi kaujas, jums ir mācīties pamatus vadības un ērti pārvietoties starpzvaigžņu telpā. Newbie dodas kosmosā uz vienkāršu kuģa Ķīnā. Bet pelnot pieredzi un kredītus, jūs saņemsiet iespēja ir ciets cīņas konstrukcijas

Kopā veida transportlīdzekļu spēlē seši

  • Corvette
  • Frigate
  • Iznīcinātājs
  • Cruiser
  • Battlecruiser
  • BattleShip

Laika gaitā, jums būs pieejami, lai radītu visu kolekciju dažādu modeļu, jo garāža ir ievietots septiņus kuģus. Bet nedomāju, ka liekot kosmosa savā glabātavā, ar mieru jums būs aizmirst par to. Nē, tas nebija beigas. Kuģiem prasa nepārtrauktu uzlabojumu, pretējā gadījumā jums no draņķīgs konkurenta. Jūs vienkārši nevar uzturēt nekādu nopietnu cīņu. Sūkņu tehniku, jūs kopā ar sevi attīstīties. Tiešsaistes spēli Casus Belli piedāvā pastaigu ķēdes rindās un kļūt ievēroti personību. Sākot vienkāršu kadets, tas ir iespējams, ka beigās būs flotes admirālis. Iet par to! Pelnījis medaļas sasilda sirdi. Tur ir kaut censties!

Lai gan valsts, kurā veicāt pasūtījumu kuģa (Amerikā, Krievijā, Ukrainā, Ķīnā), tā ir aprīkota ar cienīgā veidā. Labumu daudzveidīgu arsenālu šeit un izvēlēties maz. Jums ir piekļuve raķešu palaišanas iekārtas, ray pistoles, mīnas, torpēdas, čaulas un vairāk. Cīnās par uzvaru, jūs varat izmantot divas metodes šaušanā. Master šaušana pie vārtu pārsvaru, kā arī uzlikt arestu un saglabāšanas mērķus.

Play spēli online Casus Belli vajadzība pēc izvēlētā attīstības ceļa. Bet tas, kurš jūs kļūstat, lai tiktu galā vienatnē ar mērķiem neiespējamu. Tas ir, pirmkārt, komandas spēle. Un galvenā iezīme PvP - cīņa "komandas komandas." Saskaņota rīcība, kā arī atbalsta ziņotājiem - un uzvara kabatā! Neuztraucieties, ja cīņā, lai iznīcinātu savu kuģi laikā, varbūt komandai kopumā vēl nav zaudēts, un apskatīt tās galvenais triumfs varat kā novērotājs.

Casus Belli spēle gaida jūsu darbiem! Izbaudiet iespaidīgu kosmosa piedzīvojumu! Mainīt likteni posta planētas, pierāda, nelūgtiem viesiem, kas ir visas tiesības dzīvot uz Zemes! Baudīt spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more