Grāmatzīmes

Broken Realm

Citi nosaukumi: Broken Realm

Spēle Broken Realm ir balstīta uz pārlūkprogrammu balstīta MMORPG spēles, kas ievieš spēlētājus pasaules kara stāvoklī, valstība ir apdraudēta. In R spēle ir četras dažādas nodarbības spēlētājiem, jūs varat izvēlēties barbaru, strēlnieks, mags vai Paladin. Jums ir arī izvēle dzimuma: vīriešu un sieviešu. Spēle Broken Realm nav veids, kā pielāgot izskatu jūsu potenciālo varoni, izņemot tos, kas ir veikalā.

Pirms spēles Broken Realm, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB. Pievienoties spēlē Broken Realm nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties objektu « parakstīs līdz »; [ _15_]

2. Ievadiet savu lietotājvārdu,

3. Ievadiet drošu paroli un atkārtojiet to,

4. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

5. Uzrakstiet savu dzimšanas datumu;

6. izvēlētos « Iesniegt » un Broken [_1_ ] Realm reģistrācija ir beigusies.

R2Games nesen izlaida jaunu turpinājums spēli Crystal Saga aicināja Broken Realm online kas ir būtiskas atšķirības grafiku un sižetu, bet ir arī daudz kopīga ar oriģinālu. Šajā laikā jums būs spēlēt spēli Broken Realm un pievienoties rindās nežēlīgs princis Reucroft aizstāvēt mieru un atjaunot bojāto vietu.

In Broken Realm interesanti spēlēt, jo spēlētāji var izvēlēties tikai četras galvenās klases: paladin, barbaru, Archer un mags, bet tie var arī piekļūt vairākas apakšklases. Ja spēlētāji izvēlas spēlēt tuvcīņa svešinieks, viņi spēlē ar apakškategoriju, piemēram, Berserk, Kungs, vai veterāns.

Pirmkārt, spēle Broken Realm neievieš neko jaunu vispār. Tā piedāvā ļoti pazīstams sistēma: spēlētāji iet visā pasaulē, apmeklējot dažādus nelielus kartes, nogalināt monstriem tāda paša veida, kā arī tikties ar simtiem vai pat tūkstošiem identisku rakstzīmes. Faktiski, tas ir grūti atrast lielu atšķirību spēle starp Broken Realm un Crystal Saga .

Spēle Broken Realm labi, ka spēlētāji var iegūt mājdzīvniekus un spārnus bezmaksas. Tā BR Spēle piedāvā daudz platību kartes un navigācija automātiski vairumā gadījumu, spēlētājiem būs jāiet cauri dažādām kartēm pirms ierašanās galapunktā. Kartes Broken Realm online visi izskatās unikāla ar dažādām tēmām. Tādējādi, jūs redzēsiet dažādas struktūras pilsētas, apsnigušas priedes tuksnesī, un dažādas radības katrā scenārijā.

Stāsts Piedzīvojumu Broken Realm online izpaust cīņas ar desmitiem monstriem tāda paša veida atkal un atkal. Tas ir, pēc tam, kad esat nonāvēti 15 arktisko vilku, jums tiks lūgts, lai nogalinātu 12 no viņiem atkal, lai iegūtu konkrētus ieročus, un tad desmitiem tos savāktu pietiekami daudz matu vilks. Tas rada nelietderīgu pieredze BR spēle.

Game Broken Realm nepievieno nekādas balvas caur kaujas. Tiny Dungeon, kur ir tikai daži mobs un boss, kas nav daudz priecēs spēlētājiem, turklāt pretinieki būs daudz lielāks maksimālais veselība, nekā jūs vai jūsu pet. Tādējādi spēle Broken Realm liecina, ka tas ir labāk, lai pievienoties vai izveidot grupu, kā viens spēlētājs ir gandrīz neiespējami, lai iet pazemē.

In un cīnoties pret monstriem, Broken Realm spēle nav piedāvāt dažus veidus, kā baudīt reālā laika cīņas. Piemēram, jūs varat izpētīt mūžīgo bezdibenis un pievienoties puse kāpt mācību tornī! Tādējādi, neskatoties uz dažiem trūkumiem, BR spēle ir cienīgs turpinājums Crystal Saga .

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more