Grāmatzīmes

Anno tiešsaistē

Citi nosaukumi: Anno tiešsaistē

Spēle Anno Online - ir bezmaksas pārlūku balstītu stratēģiju, kas notiek viduslaiku pasaulē Rietumos. Jums būs spēlēt spēli Anno Online un iespēja iegūt un attīstīt savu salu rokās ne tikai kontroles resursu un bagātību, bet arī dzīvība ir salas iedzīvotāju . Jūs varat arī pievienoties ar citiem spēlētājiem, lai izpētītu jaunas pasaules un nezināmu civilizāciju un veidot skaistu vēsturisku ēku no pagātnes.

Pirms spēles Anno Online , pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst minimālajām sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz; RAM-1GB Video karte - 128 MB.

Pievienoties spēlē Anno Online nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1. Galvenajā lapā, ievadiet savu vecumu,

2. Ievadiet derīgu e-pasta adresi;

3. Izvēlētos « Pierakstīties man līdz », un Anno Online reģistrācija ir pabeigta .

Spēle Anno Online , tika pierādīts, ka pasaules dizainers Toms Bolton. Spēlētāja mērķis Anno Online online ir vienkārši, lai izveidotu visskaistākie pilsētu, spēlētāji varēs izmantot visus resursus un tīkla diagrammas, lai nodrošinātu, ka visi to iedzīvotāji saņem tikai to, kas tiem nepieciešams. Spēle Anno Online liecina, 120 veidu ēku un vairāk nekā 800 ēkām katrā pilsētā, tāpēc jums ir veikt pietiekamu skaitu aprēķiniem.

Lai izveidotu lielu struktūras Anno Online online , spēlētājiem ir apvienoties un sadarboties, lai veiktu darbu. Stratēģija ir ģildes sistēma, pasaules čats, tiešsaistes liderovy, statusa uzskaites un ziņojumapmaiņas sistēmu, kā arī līdzeklis, lai izveidotu iemiesojumu, izmantojot kombinācijas 3500000. Atskaņotāji Anno Online online var apmeklēt salas otru, lai gan nav skaidrs, ko viņi darītu, ja viņi darīja. Lai izveidotu liela mēroga projektus, piemēram, katedrāles, piemēram, veikt dažas dienas reālā laika, lai pabeigtu.

Lai sāktu būvniecību pilsētas spēle Anno Online , spēlētāji ir jāsāk no nulles. Katram spēlētājam ir pieejama deviņiem slots uz salas, pirmie pieci no tiem ir atslēgts, tiklīdz jūs sākat Anno Online play, atlikušie četri tikai jūs varētu iegādāties. Avots sala ir fiksēta formātā, bet resursi ir novietoti pseido. Kad esat kolonizēja visu teritoriju Anno Online online un sasniedzis pietiekami augstu attīstības līmeni, jums būs iespēja būvēt kuģus un nosūtīt tos savā kolonizēja salas. Jo katrai salai ir pieejama cita resursa, spēlētāji Anno Online online būs jātiek galā ar katru salu, lai līdzsvarotu savu ekonomiku, un arī specializējas turpināt un attīstīt tirdzniecības attiecības ar draugiem.

Protams, ir pakalpojumi, kas spēlē Anno Online , kas ir pieejami tikai par reālu naudu. Šeit spēlētāji var nopirkt paātrinātu progresu, piemēram,. Tomēr lielākā daļa no posteņiem, ka viņi var nopirkt, ir tikai kosmētikas.

Grafika spēle Anno Online ir augstā līmenī. Spēles priekšrocība ir tā, ka tā ir pārlūka MMO spēle, tas ir viegli izmantot, jūs varat spēlēt to ar draugu, Anno Online online [ _1_] jūs varat veikt tirdzniecību ar spēlētājiem no visas pasaules! Starp trūkumi ietver to, ka serveri ir bieži offline, bet drīzāk tas ir glitch.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more