Grāmatzīmes

Age of Conan - Hyborian Adventures

Citi nosaukumi: Age of Conan, Conan Era

Online spēle Age of Conan - Hyborian Adventures ļaus Jums ienirt senajā pasaulē, kas pilna ar Puzzles un piedzīvojumu, kā darbība spēle notiek kādu laiku pēc pievienošanās Conan. Īpatnība Age of Conan - Hyborian piedzīvojumi tiešsaistē, no citiem tiešsaistes spēles MMORPG stils ir tas, ka spēlējot tiešsaistē, jūs varat pabeigt mācību kursu, un pēc tikšanās ar Conan pats, lai sasniegtu līmeni 20 rakstzīmes. Pirms sākat spēlēt spēli Age of Conan - Hyborian piedzīvojumi tiešsaistē, jums ir jāreģistrējas uz vietas un nopirkt spēli. Pievienoties spēle Age of Conan - Hyborian Adventures nav ļoti sarežģīta. Izvēloties cilnes mājas lapā, lai iegādātos spēli Age of Conan - Hyborian piedzīvojumi tiešsaistē, noklikšķiniet uz pogas, lai nopirktu spēli tiešsaistē. Šķiet, pirms mums reģistrācija logu. Lai reģistrētos, jums ir nepieciešams aizpildīt jūsu personisko informāciju: lai ievadītu unikālu lietotājvārdu, paroli, e-pastu un lasīt politiku un personas datu izmantošanu licences līgumu ar gala lietotājam, ja vēlaties pierakstīties uz īpašiem piedāvājumiem no Funcom un noklikšķiniet reģistrēt. Tālāk mēs nokļūt otrajā lapā reģistrācijas Age of Conan - Hyborian piedzīvojumi, kur jums ir noklikšķiniet uz saites, lai lejupielādētu klientam, Age of Conan - Hyborian piedzīvojumi tiešsaistes spēli. No šīs lapas jūs varat ieiet savā kontā, noklikšķinot uz attiecīgās pogas. Age of Conan - Hyborian Adventures reģistrācija beidzas instalēt spēli klientu.

Pirms sākat spēlēt online spēli Age of Conan - Hyborian piedzīvojumi jums ir jāizvēlas varonis. Šajā spēlē, visi sacensības - cilvēka, nav elfi un orki. Online spēles Age of Conan ļauj izvēlēties rakstzīmi no pieejamajiem sacīkstēm akvilonets, Cimmerian vai stigiets. Izvēlieties sacensības atstāj savu zīmi ne tikai varoņa izskatu, bet arī uz pieejamo klasēm. Spēle ļauj jums izveidot unikālu tēlu raksturs, un neatkarīgi no standarta atlases iestatījumiem Age of Conan jums ir iespēja pievienot pāris rētas, tetovējumi vai salauzt degunu. Spēlē tavs raksturs sāks kā vergu, kas bija kuģa bojāejas kambīzē, kam seko atmiņas zudums. Pirms mēs nokļūt multiplayer režīmā spēlē, jums ir spēlēt Age of Conan - Hyborian Piedzīvojumi ar viena lietotāja režīmā, jūs un jūsu raksturs tiks iepazīstināti ar apkārtējo pasauli, veiktu dažus uzdevumus un pat uzvarēt saime pērtiķiem. Visas vietas, kur jums ir, lai pabeigtu quests Age of Conan - Hyborian Piedzīvojumi atzīmēti uz kartes, kas ļauj ātrāk spēle, un baudīt sižeta.

Īpaša uzmanība ir Age of Conan - Hyborian Adventures ir pelnījis cīnīties sistēma. Spēle ļauj jums izvēlēties tieši to, kur rast raksturu: uz priekšu, pa kreisi vai pa labi, un kapteinis combo sistēma (sērija uzbrukumu atsevišķās jomās, kas dažos gadījumos sastāv no piecām kombinācijām). Rudzu maisījums perforators Combo izrādījās liktenīga šim nolūkam, tad jūsu varonis, ja viņš nav burvis veikt iespaidīgu nāves gadījumus ar šļakatu asinīm uz ekrāna. Spēle rakstzīmes, kā arī monstri, kaujas vienības var nodot atsevišķas streiku, kas mazina uzbrukumu.

Sasniedzot līmenis 40 rakstzīmi spēlē, viņš saņem iespēju cīnīties uz zirga, Rhino vai Mammoth, kas palīdzētu varonis, lai cīnītos cīnīties.

In Age of Conan - Hyborian Adventures jūs varat spēlēt trīs veidu serveriem: PvP - liela mēroga cīņas starp klaniem, pils sieges, PVE - ļauj spēlētājiem uzbrukt tikai pierobežas rajonos, un kultūras PvP - ļāva, lai uzbruktu citiem sacīkstēs, kur neko.

Jo cīņas Age of Conan, jūs varat izvēlēties profesiju amatnieks kā mierīgu views amatniecība ir svarīga loma ekonomikas attīstībā.

Online spēle Age of Conan - Hyborian piedzīvojumi būs ieskaidrot visiem faniem žanra ir MMORPG, un lielisku grafikas un aizraujošs stāsts ar jums galvā aizkavēs tā Slough.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more