Grāmatzīmes

Impēriju laikmets IV

Citi nosaukumi:

Age of Empires IV izveido savu impēriju!

Game Age of Empires IV skatieties un piedalieties vienas no 8 lielajām civilizācijām attīstībā.

Sāciet ar primitīvākajiem instrumentiem un virziet savu impēriju uz labklājību, iekarojot vai veidojot un attīstot. Gaidiet lieliskās struktūras, kas pazīstamas visā pasaulē. Kļūsti par kaimiņvalstu pērkona negaisu vai iekaro pasauli, attīstot zinātni un tehnoloģijas vai varbūt abus. Tas ir jūsu ziņā!

Sāciet spēlēt Age of Empires IV tūlīt.

Jums ir viena no astoņām impērijām, no kurām izvēlēties. Viss ir kā dzīvē, katrs ir unikāls un tam ir savas stiprās un vājās puses. Kā jūs to izmantosit, tas ir atkarīgs no jums, jums būs iespēja izstrādāt visveiksmīgāko stratēģiju un taktiku. Atkarībā no izvēlētās impērijas ir daudz iespēju.

Age of Empires IV datorā: kuru civilizāciju izvēlēties? To galvenās iezīmes.

  • Abassids nav nepieciešams būvēt unikālas ēkas, lai pārietu uz citu laikmetu, tiek pabeigti jauni fragmenti uz esošo ēku, kas faktiski ir gan pluss, gan mīnuss. Tam nav nepieciešami kolonisti, bet ir mazāk bonusu.
  • Francija spēlē ļoti spēcīga civilizācija, bonuss par kolonistu izveidi, spēcīgas vienības.
  • Delians militārās vienības var uzbūvēt sienas, spēcīgus kājniekus un ļoti spēcīgus kara ziloņus.
  • Anglija ir viena no spēcīgākajām spēlē. Spēcīgi loka šāvēji var šaut tālāk nekā citi. Pat kolonisti izmanto šīs frakcijas lokus. Pirms pārējās kļūst pieejamas unikālas ēkas.
  • Vāciešiem arsenālā ir spēcīgas pilis, viņi ir ļoti spēcīgi aizsardzībā. Bet spēles sākumā tas var būt diezgan grūti, jo viņiem ir nepieciešams vairāk laika, lai attīstītos.
  • Mongoļi šī civilizācija ir spēcīga ar kavalēriju. Viņi nevar būvēt cietokšņus vai sienas, bet visas ēkas var iesaiņot un transportēt uz citu vietu.
  • Rus bonuss medībām un barības meklējumiem, kas atvieglo attīstību spēles sākumā. Laika gaitā būs iespējams uzbūvēt interesantas unikālas struktūras.

Ceļojuma sākums akmens laikmetā.

Diezgan pieticīga apmetne, skauts un daži zemnieki būs jums pieejami, lai sāktu. Lai pārietu uz nākamo laikmetu, ir jāuzbūvē pilsētas centrs. Pašā sākumā jums būs nepieciešams daudz zemnieku, vispirms ir jēga tos izveidot. Citādi galvenais uzdevums ir izpildīt nosacījumus pārejai uz jaunu laikmetu, tas dod vislielāko bonusu ekonomikas attīstībai. Paplašinot savu apmetni, neaizmirstiet par pārtikas ieguvi, tāpēc nosūtiet zemniekus medīt. Attīstot savu impēriju, jums kļūs pieejamas vairāk dažādu vienību un ēku, kas ievērojami dažādos spēli.

Lai uzvarētu, jums ir jāuzvar visi ienaidnieki vai maksimāli jāattīsta sava civilizācija un jārada pasaules brīnums.

Age of Empires IV bezmaksas lejupielāde, diemžēl tas nedarbosies. Spēli var iegādāties Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē.

Ir pienācis laiks sākt veidot savu civilizāciju!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more