Grāmatzīmes

Crusader Kings 3

Citi nosaukumi:

Crusader Kings 3 stratēģijas spēle, bet ne tikai. Grafika spēlē nav pilnīgi reālistiska, ir neliela novirze uz karikatūras stilu. Varbūt kādam šis risinājums nepatiks, taču šādi to izveidoja izstrādātāji.

Sākumā jūs varēsiet izvēlēties savu valsti un raksturu. Spēlē tev nav jābūt valdniekam, tieši otrādi, interesantāk ir izspēlēt kādu mazāk nozīmīgu figūru. Spēlē nav rakstzīmju redaktora, jums būs jāapmierina piedāvātās iespējas.

Ne visiem kartē redzamajiem štatiem bija vēsturiski analogi, dažas valstis ir izdomātas. Spēle nav parasta stratēģijas spēle, tā vairāk ir par cilvēku sociālo attiecību sarežģītību. Taču ir arī stratēģiskā sastāvdaļa. Ja vēlaties iekarojumu un slavu militārajā jomā, tad tas viss būs.

Ir svarīgi izvēlēties un ievērot rakstura attīstības virzienu.

Spēlē ir pieci šādi virzieni.

  • Diplomātija
  • Militārie
  • Control
  • Intriga
  • Stipendija

Izvēlētais ceļš ietekmē spēles stilu un pieeju problēmu risināšanai.

Tas veidojas agrā bērnībā un galvenokārt ir atkarīgs no iegūtās izglītības.

Nekas nenāk par ļaunu, izvēloties stipendiju, piemēram, intrigu aušanai. Bet darot kaut ko netipisku izvēlētajam ceļam, palielināsies stress, kas būs kaut kā jāatbrīvo. Šeit viss ir vienkārši, dzīvojot savvaļā, jūs droši atbrīvosities no stresa, taču pa ceļam varat iedragāt savu veselību. Tāpēc labāk pieturēties pie izvēlētās līnijas, turklāt tas sniedz papildus pieredzi.

Viss, kas notiek ar varoni, atspoguļojas viņa izskatā, pieredzējis karotājs tiks klāts ar rētām. Slimības, hroniskas vai pārnestas bērnībā, arī atstās savas pēdas uz izskatu. Turklāt izskata un ķermeņa uzbūves iezīmes tiek nodotas pēcnācējiem. Var mēģināt izveidot ideālu cilvēku dinastiju.

Spēles karu laikā viss ir diezgan reālistisks. Piemēram, ja jūs veicat domuzīmi, lai tuvotos ienaidnieka valsts galvaspilsētai un, to darot, aiz sevis atstājat vairākas mazākas pilsētas vai ienaidnieka cietokšņus, jūsu karaspēkam sāks rasties problēmas ienaidnieka darbības dēļ aizmugurē.

Lai gūtu panākumus iekarošanā, jums ir jāizveido armija, kas sastāv no dažāda veida karaspēka, kas lieliski papildinās viens otru kaujas laukā.

AI spēlē nav pārāk labs, un kaimiņvalstis laika gaitā sāk atpalikt no jums, lai gan tas, iespējams, nākotnē tiks labots ar ielāpiem.

Papildus acīmredzamajiem ienaidniekiem jums jāuzmanās arī no slēptajiem ienaidniekiem. Neapmierināti vasaļi var saplānot pret tevi. Radinieki var arī radīt draudus un atzīmēt tavu vietu.

Ar iekšējiem ienaidniekiem nav jātiek galā ar ieročiem. Jūs varat mēģināt inficēt viņus, piemēram, ar kādu neārstējamu slimību. Vai arī, ja tas ir karotājs, nosūtiet viņu kampaņā, kur viņš var mirt.

Spēle ir ļoti aizraujoša, daļēji tāpēc, ka tā ir parastas dzīves simulācija savā veidā, un šeit ir ļoti negaidīti pavērsieni. Attiecības ar citiem ar laiku kļūst interesantākas nekā iekarojumi un valsts lietas.

Crusader Kings 3 bez maksas lejupielādējiet datorā, diemžēl tas nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli Steam spēļu portālā vai oficiālajā vietnē.

Sāciet spēlēt tūlīt, taču esiet piesardzīgs, jo spēle var jūs aizkavēt uz ilgu laiku!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more