Grāmatzīmes

Rūpniecības kapteinis

Citi nosaukumi:

Captain of Industry ekonomiskās stratēģijas spēle, kuru vēlaties spēlēt. Spēlē jūs atradīsiet labas kvalitātes 3D grafiku. Mūzika izvēlēta ar gaumi, balss spēle nav apmierinoša.

Spēle sākas ar to, ka apokalipses rezultātā cilvēka civilizācija sabrūk. Jūs ieejat salā, vadot kuģi ar nelielu izdzīvojušo grupu.

Jūs gaida neliels treniņš, kurā jums tiks parādītas visas spēles vadīšanas sarežģītības.

Nākamais jūsu uzdevums:

  • Izveidot bāzes nometni
  • Izveidot derīgo izrakteņu un citu resursu ieguvi
  • Sāciet nepieciešamo priekšmetu ražošanu
  • Izpētiet un pielietojiet zaudētās tehnoloģijas
  • Mēģiniet atrast un glābt citus izdzīvojušos, izmantojot floti

Spēle nav gluži parasta. Tajā izstrādātāji lielu uzmanību pievērsa detaļām.

Rūpniecības kapteini ir ļoti interesanti spēlēt, spēle rada atkarību.

Jebkuras ēkas celtniecība nav tikai pāris klikšķi ar objekta vilkšanu un novietošanu laukumā. Jums ir jārūpējas par visām mazajām lietām. Piemēram, ja šī ir rūpnīca, tad jums būs nepieciešams skurstenis ar tīrīšanas sistēmu, lai neiznīcinātu jau bojāto ekosistēmu. Mums būs jādomā, kā izveidot ražošanas cauruļvadu. Turklāt būs nepieciešamas iekārtas ražošanas telpu uzturēšanai un izejvielu piegādei.

Ne visas tehnoloģijas ir pieejamas uzreiz, jums būs smagi jācenšas atjaunot zaudētās prasmes. Atkārtoti apgūstot zaudētās zināšanas, jums būs pieejamas jaunas ēkas, efektīvāki tehniskie risinājumi un jaunas iekārtas.

Rūpnīcas un resursu ieguve nodarbina cilvēkus no jūsu vadītās komandas. Visiem viņiem būs nepieciešams mājoklis, izglītības iestādes, kur viņi varētu mācīties, un ēkas atpūtai un izklaidei. Jums būs jāizlemj, kas ir steidzams un kas var gaidīt. Centieties radīt labus apstākļus augošās pilsētas iedzīvotājiem, jo laimīgi cilvēki mācās un strādā daudz efektīvāk.

Kad esat apmetušies uz dzīvi jaunā vietā, jūsu mazais ciemats izskatīsies kā īsta pilsēta.

Vērts mēģināt nosūtīt kuģi, lai meklētu citas izdzīvojušo grupas. Galu galā, iespējams, viņiem nav tik paveicies ar vadītāju, un viņiem ir vajadzīga palīdzība, un jūsu pilsētai ir vajadzīgi jauni iedzīvotāji turpmākai izaugsmei un labklājībai.

Šī nav tik droša darbība, kā varētu šķist. Brauciena laikā pirāti var uzbrukt jūsu kuģim, jo ne visi izdzīvojušie ir izvēlējušies attīstības ceļu un cenšas atjaunot zudušo civilizāciju, noteikti būs tādi, kas vienkārši gribēs ar varu atņemt īpašumu no citiem.

Tāpēc pirms kuģa nosūtīšanas glābšanas vai izpētes misijā parūpējieties par tā bruņu uzlabošanu un aprīkošanu ar ieročiem. Tikai šajā gadījumā pirāti neuzdrošinās viņam uzbrukt, un pat ja viņi uzdrošinās, viņi ātri sapratīs, ka uzbrukums jūsu flotei bija viņu kļūda.

Captain of Industry bezmaksas lejupielāde uz PC, diemžēl, nav iespējas. Spēli var iegādāties vietnē Steam vai oficiālajā vietnē.

Instalējiet spēli tūlīt un neļaujiet civilizācijai nomirt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more