Grāmatzīmes

Spēle žeņšeņs Baby

Spēle Ginseng Baby

žeņšeņs Baby

Ginseng Baby

Alfred - vecais labais burvis reiz dzīvoja lielā pilsētā. Taču laika gaitā, visi satraukums viņš bija noguris, un viņš nolēma pārcelties prom no pilsētām un dzīvo lauku apvidos. Tāpēc viņš nopirka nelielu māju prom no cilvēkiem. Bet, kā viņš bija par dabas nenogurdināmi un viņš nevarēja sēdēt idle, tad es nolēmu augu žeņšeņa saknes. Lai to izdarītu, viņš iežogota laukumā un iesēja savu sēklu. Tagad jums ir tikai jāgaida rašanos stādus. Spēle Žeņšeņs Baby jums un palīdzēs mūsu vednis ražas augļus, no kuriem jau ir pieaudzis. būs laukā caurumu, no kura tas parādīsies, tad pazūd augļus pirms mums uz ekrāna. Jums ir nepieciešams, tiklīdz augļu izvelciet to ārā no cauruma. Tādā veidā jums būs noklikšķinot uz augli un velkot to uz augšu. Galvenais darīt visu ātri, jo augļu skaits, kas parādās no zemes katru minūti palielinās, un, ja jums nav laika to zaudēt
Spēle Žeņšeņs Baby diezgan aizraujoša un tevī attīstīs veiklību un, protams, reakcijas ātrumu. Atklāšanas žeņšeņa Baby mūsu mājas lapā jums ir jautri, un vissvarīgāk interesanti pavadīt savu laiku, lai šo spēli.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more