Grāmatzīmes

Spēle Mans Adventure Book

Spēle My Adventure Book

Mans Adventure Book

My Adventure Book

Pirms mums ir jauna aizraujoša spēle My Adventure Book no viena no vadošajiem spēļu izstrādātājiem pieskārienu. Tā jūs iepazīstināt ar jauku jauns vīrietis, Jack. No bērnības viņš mīlēja lasīt grāmatas, kas iegremdē viņu pasaulē piedzīvojumu, burvju un sarežģītu stāsti, kas satraukti viņam prātā savu spožumu. Tad kādu dienu, kad viņš pamodās, mūsu varonis nonācis nezināmā mājā. Kā viņš atrada pats šeit, un kas notiek? Viņa acis krita uz galda, un tur viņš atrada piezīmi. Ir teikts, ka viens no burvjiem jautri pārvadā to par vienu no pasaules grāmatām un tagad, kas varētu nokļūt mājās, lai mūsu raksturu būs jādara noteiktā veidā, un, lai atrastu šo mags. Mūsu varonis nebija pārsteigts un sāka uz ceļa. Tagad jums un man ir, lai palīdzētu viņam. Lai iet visu ceļu, mums ir nepieciešams atrisināt daudz mistērijas un mīklas, jo nekas nav tik vienkārši. Spēles kontrole ir diezgan vienkāršs un notiek ar peli. Klikšķini uz objektiem, lai redzētu, jo zem tām var paslēpt priekšmetus, kas jums nepieciešams. Ja jūs atrast tāds tas izpaužas jums jūsu kabatā. Padomājiet par to, kā tos izmantot, un, ja jums atrast to, vienkārši velciet un nometiet to, kas jums ir nepieciešams,
Game My Adventure Book ir ļoti interesants stāsts, skaistas grafikas un oriģinālo mūziku. Tas viss neatstāj vienaldzīgu ne vienu nelabojams spēlētājs ventilators atrisināt mīklas un mīklas. Patiešām, pirmajā vietā My Adventure grāmata ir vērsta uz attīstību, izlūkošanas un loģisko domāšanu. Ātrāk šūpoles to planšetdatorā, tālrunī vai datorā un baudīt spēli. Tas ir arī iespējams, lai atskaņotu to tieši no vietas internetā. Ja jūs vēlaties, lai dižoties savus sasniegumus citiem spēlētājiem, dodieties reģistrēties vai pierakstieties ar to pašu kontu no vienas no sociālajiem tīkliem. Tad visi jūsu panākumi un sasniegumi tiks parādīts savā profilā, un ar tiem būs pieejama visiem pārējiem.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more