Grāmatzīmes

Spēle iPlayer: Tidal Trek

Spēle Tidal Trek

iPlayer: Tidal Trek

Tidal Trek

Spēle Jūras cīņa par drosmīgajiem kapteiņiem
Pirātu tēma joprojām rosina romantiku un piedzīvojumu iztēli. Kurš no zēniem nepiedāvāja sevi kā milzīgu ūdeņu kuģa kapteini ar melnu karogu ar Jolly Roger, kurš lepni izstaro putojošos viļņus? Jūras kaujas spēle paver ceļu līdz nepieredzētiem piedzīvojumiem, briesmām, ceļojumiem, cīņām. Līdztekus citiem spēlētājiem jūs spēlēsiet jūras kauju, attīstīsiet savu salu, stiprināsiet flotilē, cīnīsieties ar ienaidniekiem jebkurā plaknē: uz ūdens, dziļumā un pat debesīs. Jums būs pieejamas PVE un PVP cīņas, milzīgas cīņas ģildē, kā arī turnīros, kas saistīti ar jūsu mājdzīvniekiem. Notikumu vēsture
Šāda pievilcīga pirātu dzīve šķiet arī tāpēc, ka tā aizved mūs uz gadsimtu, kad cilvēki veica nopietnu soli ūdens elementa iekarošanā. Viņi iemācījās būvēt kuģus, nosūtot tos uz gariem reisiem. Tas mums ļāva atklāt daudzas jaunas zemes, kurās dzīvo dažādas tautas ar savu kultūru. Ir sācies jauns pagrieziena punkts tirdzniecības attīstībā, jo neatrisināta teritorija ir vēl viens tirgus, un tajā pašā laikā iespēja iegūt kaut ko īpašu sev. Ja tu spēlē spēli Battleship, jūs, šķiet, atkal atklājat visas attīstības un bagātināšanas iespējas. Bet, kur ir peļņa, vienmēr sagaidiet konfliktus un zagļus, kuri dod priekšroku dzīvot uz gatavā. Lai gan tirgotāji noslēdz peļņu nesošus darījumus un kļūst bagātāki, pirātu bandas gaida piekabju ar bagātīgām mantām un aplaupīt tos. Turklāt imperatora nāve izraisīja pakāpenisku ekonomikas lejupslīdi, un sākās konflikti starp Aldrichu no austrumiem un Douglas no Rietumiem, kas pakāpeniski kļuva par neapstrīdamu karu, kas izcēlās Melnā ūdens līcī. Nemiernieki kļuva drosmīgāki un, vājinoties ziemeļu zemēm, sāka izmantot Dienvidu okeānu. Pirāti, cīņā! Jūsu Piedzīvojums sākas jūras kaujas reģistrācija, tad jūs izvēlaties savu izskatu no diviem vīriešu un divu sieviešu tēliem, pēc tam iepazīstieties ar asistentu, kurš atbilst jums, un iepazīstina ar noteikumiem, notikumiem, dod uzdevumu un palīdz izpildīt to. Pirmais kaujas kristījums būs cīņa ar jūras monstru - milzīgu bruņurupuci. Šī cīņa demonstrēs galvenās spējas un kontroles principu, pirms nosūtīsit jums nopietnāku misiju iPlayer jūras kaujā. Jūs brīnumaini izbēguši pēc kuģa bojāejas, un vienīgā laiva, ko var izmantot, ir maza laiva. Jūs piekrītat, ka jums nebūs jācīnās par šādu peldošu transportlīdzekli, un jums steidzami ir jāiegūst īsts kuģis. Vietējie iedzīvotāji vienmēr lūdz kaut ko, un tas ir lielisks iemesls pelnīt naudu, lai izveidotu īstu kaujas kuģi. Pakāpeniski jūs uzkrāsiet valūtu ar pieredzi, kas ļaus jums paplašināt savu floti ar jauniem kuģiem, kā arī nostiprināt salas pamatus un pat apgūt komercijas zinātni. Tidal Trek cīņas notiek pakāpenisku darbību sistēmā, un jūs saņemat stratēģa lomu, kas kaujas dalībniekus liek vietām. Kad esat sasniedzis noteiktu statusu, jūs varat nomāt kapteiņus un pēc tam iemācīt viņiem unikālas prasmes, kas būs noderīgas kaujas laukā. Ja jums ir mājdzīvnieks, viņš arī veicinās notikumu attīstību. Bet ne viens karš nav interesanta spēle. Pievērsiet uzmanību salas izkārtojumam, jo ​​tā ir arī svarīga progresa daļa. • muiža - galvenā ēka uz salas. Bez tās nav iespējams izstrādāt un iekasēt nodokļus. • Kokmateriāli - palīdz uzkrāt nepieciešamo koksnes daudzumu kuģu būvei. • Doc - nodrošina papildu materiālus. • Transporta kuģi - piesaista priekšniekus ar iespaidīgu atalgojumu.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more