Karš Thunder

Citi nosaukumi: Karš Thunder

The spēle War Thunder ir balstīta uz patiesiem notikumiem Otrā pasaules kara, kas izmanto dažādu militāro aprīkojumu laikā.

Developers ļoti nopietni tuvojās vēsturiskā daļa no projekta, spēle Var Thunder pilnībā atjauno patiesos notikumus militārajām operācijām. Lietotājs, kam pievienojās šo projektu, izpaužas citā laikā un var pētīt vēsturi Otrā pasaules kara patstāvīgi piedalās notikumos šajā laikā. Vēsturiskā komponents nav vienīgā lieta, kas ir pēc iespējas tuvāk patiesībai, izstrādātājiem, veidojot lidmašīnas un tanki pētīja iezīmes katru modeli, visi vienības militārā aprīkojuma sakrīt ar prototipu izskatu un tehniskajām īpašībām. No spēles pati fizika, tik tuvu realitātei, cik vien iespējams, tvertnes var pārraut ar kāpuriem vai bojāti darboties pēc grūti hit bedres.

Air simulators, tāpēc sākotnēji iecerēts autori šo projektu, bet spēle gāja pārsniedz vienkāršu multiplayer online spēle, kurā galvenā ideja bija militārā stratēģija un lidojumu simulācijas. Pievienojot papildu tehnoloģiju projektam, izstrādātāji cēla savu projektu, lai jaunā globālā līmenī. Visvairāk attīstīta daļa no spēles ir aviācijas bāze, projektā ir gandrīz pieci simti dažādi lidaparāti, tie ir sadalīti atbilstoši valstu ražotājiem:

  • USA;
  • THE PSRS;
  • Britannia;
  • Germany;
  • Japan.

In spēli kara Thunder, tanki parādījās tikai 2014. gadā, tie pārstāv modeļiem no trim valstīm, PSRS, ASV un Vācijas. 2015 beigās, spēlētāji sagaida ievērojamu modernizāciju bruņumašīnu, jo autori paziņoja savieno armijas Lielbritānijas uz projektu.

Thinness Game War Thunder. Instalēšana datorā nav liela programma, spēlētājs sāks savu ceļojumu laikā tiešsaistē. Lai lejupielādētu Var Thunder prasa vismaz 1. 5 gigabaitu RAM un 3 uz cietā diska.

Participate kaujās četrās kaujas veidiem, kas ir sadalītas, savukārt, sarežģītību. Iesācēji var izvēlēties, lai uzzinātu arcade režīmā, kurā ir palīgs, viņš būs uzdot intricacies vadības un iezīmes šī modeļa tehnoloģijas. Simulator režīms ļauj spēlētājam justies kā pilots vai tankists, līdz pat vissīkākajām detaļām, bez pagriežot aizdedzes atslēgu, jums nebūs iet nekur un lidot.

Combat darbības ir atšķirīgi, tie var piedalīties gan kā komanda un patstāvīgi:

  • Missions par vienu vai co-op spēlētājiem - šeit jums ir nepieciešams, lai veiktu dažādus speciālus uzdevumus vai piedalās kaujās pret datoru ienaidniekiem;
  • Sessional komandas cīņas - viņi apmeklēja reālu spēlētāju. Katrā komandā ir 16 lietotāji, tie ir karš ar otru. Par uzvaru, tas ir nepieciešams, lai veiktu uzdevumus, sagūstīt vai iznīcināt ienaidnieka lidlauku;
  • Racing - konkurence starp pilotiem, kas pagājušo dziesmu ar maksimālo ātrumu;
  • Events ir vēsturiskais atkārtotu veidošana īstas cīņas. Šāda veida cīņas, tikai tehnika, kas bija klāt pie konkrētā vietā reālā karā var piedalīties.

The spēle ir krāsains, ar lielisku grafiku un skaņu saturu, šis projekts var pamatoti saukt par tikai viens no tās veida.

 

Spēlēt arī