Warframe

Citi nosaukumi: Varfreym

Game Warframe - bezmaksas sci-fi co-op spēle TPS, kas ir izstrādājusi Digital galējībām, ir radījusi The Darkness 2. Sacensībā uz izmiršanas robežas, spēlētāji ir tiešsaistē Warframe rases Tenno. Spēlētājiem ir kapteinis seno ieroču no vecā Zemes, lai uzvarētu šo ieroci Griner, kuri vēlas, lai attēlotu impēriju un jācenšas novērst Tenno.

Pirms jūs spēlēt spēli Warframe, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB. Warframe reģistrācija nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties objektu «spēlēt par brīvu»;

2. Ievadiet e-pasta adresi;

3. Ievadiet savu lietotājvārdu,

4. Ievadiet paroli un apstipriniet to,

5 . izvēlētos «pierakstīties».

Warframe online ir stratēģija pielāgota tautas formātu bezmaksas spēles. Kad tu spēlē Warframe, tad jūsu raksturs būs pieder rase Tenno - cilvēkiem, kuri kļuva vardarbīgi pēc tam, kad dažas vietas līgums vīrusu. Tenno mēģina uzvarēt pār vairākus konkurējošus sacīkstēm Warframe tiešsaistē. Race Griner - ir bijušie cilvēki, kas dzīvo pastāvīgā vēlme slepkavību un viņu vēlmi pēc kara. Tenno ir mazāk cīnītājiem un slikts tehniskais aprīkojums, bet, lai uzvarētu šajā grūtajā cīņā palīdz viņiem Warframe - tas ir īpašs tā saukto ekzoskeletoniem, kas dod kareivjiem neticamu ātrumu un izturību spēlē Warframe. In Warframe spēlēt ir interesanti, jo jūsu rīcībā astoņas tehnoloģijas: Volt, Excalibur, ogles, Trinity, Pokey, degunradzis, burvis, Ash. Katrs elements Vorfreym - tas ir ne tikai jauns apģērbs ar nedaudz mainītu skatu, un visa tehnika ar savu īpašo ieroci. Ja jums ir stabils bruņas, to var droši uzbrukt agresorus, kas bruņojušies ar zobiem, jo ​​kaujas netālu, un, ja jums ir apmācīti lielisku uzņemšanu no attāluma, jūs varat viegli varētu nodot pretiniekus Warframe tiešsaistē. Bez šaujamieroči spēle Warframe, jums vienmēr būs zobens aiz muguras, pie kura izstrādāt sūknēšanas spēj iznīcināt visu pēc kārtas: no Griner cilvēkiem bruņu korpuss. Dažādiem sasniegumiem jūs saņemsiet balvas Warframe tiešsaistē. Katrs hit pretinieku atzīmēja statistikā, un pēc tam mainīts uz XP, kuru jūs varat pavadīt, lai palielinātu izdzīvošanas, varonis, ātruma tās kustības, rūpes, kas izraisa ieročus un īpašības šos ieročus: Reload ātrumu, diapazonu skaits kārtās būrī un sīkumi. Jums būs iespēja sūknis ne tikai primāro ieroci (vai automātisko šaujamieroču), kas Warframe online, bet pistoles un zobenus arī. Ja jūs esat ieguvuši pietiekami daudz pieredzes, un nezinu, kur to tērēt, jūs varat iegādāties papildu laika nišas, kas palielinātu sava varoņa spēku. Bet tur ir spēļu Warframe objekti, kas mainās uz parasto valūtu, jūs nevarat. Platīna izgudroja viņiem - tā ir nauda, ​​kas iezīmēja veikalu sudraba monētas. Platinum Warframe pārdod internetā par reālu naudu, un atver spēlētāju pieejams viss: ekskluzīvu ieroču un vorfreymu, Pro versijas uzlabojumus. Vērst jūsu uzmanību uz to ieroču un kuģi, kas pārvadā, ir darbības spēle Warframe tiešsaistē. Spēle strādāja labi, un ir brīnišķīgi grafikas un spēļu efektus Warframe satriecoša. Turklāt, ar palīdzību profesionālo optimizācija, jūs varat redzēt visu šo brīnumu nav pat vismodernāko sistēmu!

 

Spēlēt arī