Citi nosaukumi: Vienība, UNIT

Online spēles U. T. - Vai ir aizraujoša bezmaksas MMORPG spēle radīta stilā pēc kodolenerģijas pasaulē. T. internetā piedāvā nodoties pasaulē izdzīvojušo pēc kodolkara, un izvēlēties, kurā pusē spēlēt - vai ir aizstāvis civiliedzīvotājiem vai bandītu, kā pelnīt un tērēt, kā nopelnīta. Lai padarītu spēli vēl interesantāku, izstrādātāji izmanto unikālu Flash dzinējs, kas padara par wagering procesu pievērsta klientu spēles kvalitāti. Viesi var baudīt milzīgs un labi izstrādāta karte ar unikāliem priekšmetiem. Kartē nepastāv šuves un pārejas starp vietām.

Pievienoties spēles U. T. lejupielādēt īpašs klients tiek pieņemts, ka optimizē interneta satiksmes patēriņu. Tālāk U. T. Online reģistrācija ir raksturīgs visām spēlēm - ieviešana segvārds un parole, kā arī e-pastu.

U. T. tiešsaistes spēli pozitīvā veidā atšķiras no līdzīgām spēlēm humora un klātbūtnes īpašo vārdnīca. Quest līnija ietver nelineārās attīstību gabala ar daudz dažādi nobeigumi. Spēlētājiem ir milzīga izvēle ieroču (vieglie ieroči, nazi, enerģijas ieročus, smagos ieročus, granātas un mīnas - vairāk nekā 150 nosaukumi) un bruņas (ķiveres, bruņas, bikses un kurpes, kas ir apvienotas dažādas komplekti un maksas līmeņa spēlētājs.) Spēlēt spēli U. T. online ir ļoti aizraujoša un vēl, jo pat vienkārša pastaiga pa tuvējo mežu un purviem pāradresēs jūs uz tikšanos ar vienu no radības bestiary (29 dažādām radībām).

Jāatceras, ka PvP sistēma degvielas konflikti starp spēlētājiem un klanu, tāpēc sēdēt stūrī nestrādās.

In U. T. Spēlēt dod Jums iespēju iepazīties ar interesantu iezīmi spēle - in-game datoru tīkls, kas atgādina internetā, kurā rakšanas un risināt puzles militārās termināli var pavadīt daudz laika.

Play U. T. - Vai kļūt vai nu looter vai Raider, kā arī iepazīties ar labi attīstītām pilsētu NPC rakstzīmes spēli, piemēram, farmaceits, Merchant, Gravedigger un citi. Jums būtu priecīgs agresīviem mobs - suņiem un mutantu, taču klātbūtne narkotikas var palīdzēt dziedēt brūces uz "siltu" sanāksmē. Jūsu raksturs ir pamata (6 parametrus) un to atvasinājumi. Tātad, jums ir kaujas (trīs cīnīties klase - kritoviki, uvorotchiki un autocisternu) un mierīgus prasmes, raksturs radīšana būs jāizvēlas prioritārās prasmes, kas attīsta visstraujāk. Par summu, jums nopelnīt veiktspējas prēmijas. Bez traumām, jūsu raksturs saskarsies alkohola ietekmi, aerolaka, narkotikām, un radiācijas saindēšanās.

Spēlētāji var veidot klanu, kas ir dažas prēmijas.

Spēle U. T. Online ir balstīta uz vēsturi zinātniskās Nizhneatomska pilsētu un tās iedzīvotājiem, izdzīvojušos no kodolkara vidū 21.gadsimtā. Cilvēki cenšas veidot, balstoties uz savu jauno stāvokli pilsētā, un tas viņiem palīdz pārstāvji bijušo tiesībaizsardzības iestādēm. Tomēr, netālu no pilsētas anarhiju, daudz bandas laupītāji organizēt reidus civiliedzīvotājiem. Zelt narkotiku atkarības, alkoholisma un prostitūciju.

Reģistrēties U. T. atvērt pirms jums pasauli bijušās PSRS, kas tikai ir atkarīgs no jums, kas esat kļuvuši un ko sasniegt. Spēlēt spēli online U. T. šī iespēja smieties, izmantojot speciālu vārdnīca spēli vai neizpildot zvēru sauc par "Chingachgook" un cīnīties, tirdzniecība, un, lai izdzīvotu šajā skarbajā, bet aizraujošu pasauli.

 

Visas labākās spēles tiešsaistē. Heroes Žanri birkas