Throne Kingdom at War

Citi nosaukumi: Troņa karalistes karš

Throne Kingdom at War: kļūt par lielu Kungu.

Spēļu produktu tirgū tagad un tad ir jauni priekšlikumi.

Lielera dzīvība. Šeit ir ienaidnieki un draugi, kā arī valstība, kas ir jāattīsta un jāaizsargā. Apkārtnē ir daudz ienaidnieku, tāpēc uzbrukumi no viņu puses nebūs neparasti. Kopā ir vieglāk un ticamāk atvairīt tos uzbrukumus, kuri nepiekrīt jūsu uzskatiem par labām kaimiņattiecībām.

Pārdod lielu līdzīgi domājošu cilvēku grupu, jūs arī izpētīsit zemi, cīnies ar monstriem. Jums tiek garantēts atbalsts un palīdzība resursu un militārās palīdzības veidā. Uzdodiet viņus padomu, bet neaizmirstiet, ka jūs gaida līdzīgas atbildes.

Mēs gudri cīnies drosmīgi.

Jūs atradīsiet sevi krāsainā viduslaiku pasaulē, kur nav mūsdienu tehnoloģiju, taču ir burvji un asas asmeņi. Kļūstiet par daļu no šīs realitātes, palīdzēsim Kingdom at War reģistrēties, kas neprasa sarežģītas manipulācijas.

Kas joprojām ir patīkami pārsteidzoši, tas ir

Str daļa no iPlayer Throne Kingdom karā ir saglabāt roku uz progresa impulsu.

Irminējot klases, redzēsim, kas ir pārstāvēts:

  • Loyal Knights
  • Arrow keys
  • Keepers
  • Investigers
  • Siege karaspēks
  • Cavalry

Kas ir zināms, ka norēķins bija dzīvotspējīgs, iedzīvotājiem vajadzēja mājas, krodziņi, soliņi. Karavīriem ir nepieciešami kareivji un treniņu laukumi. Un pilsētai ir nepieciešamas noliktavas, kalēji, kokzāģētavas, mīnas. Kaut arī ieguves ogļu, koksnes, akmens un citu minerālu, neaizmirstiet, ka jo augstāks būs raktuvju līmenis, jo dārgākos izejmateriālus viņi iegūs. Tas pats attiecas uz citiem uzņēmumiem, viņi iegūst izejmateriālu vai ražo preces.

Spēļu zālēs viss ir savstarpēji saistīts, tādēļ mēģiniet savlaicīgi un vienmērīgi maksāt visās rūpniecības nozarēs. Ja ir maz māju vai ja tie neatbilst iedzīvotāju dzīves līmenim, nebūs neviena, kas strādātu, un tas ietekmēs pārtikas, formastērpu un ieroču trūkumu. Neaizmirstiet sūkāt un karavīrus, nosūtot tos uz uzdevumiem. Viesu izvēle ir lieliska, un jūs varat izvēlēties jebkuru, izpētot atlīdzības nosacījumus un summu. Izvēlies tos, kas atbilst jūsu varonim sūknēšanas līmenim, lai viņa spēks būtu pietiekams, lai pārgājienā un cīņā ar ienaidnieku.

Trojas karalistes kara spēle tiek pastāvīgi uzlabota, parādās jauni papildinājumi, tādēļ tev nebūs garām. Pievienojoties spēlētājiem, jūs kļūsiet par daļu no savām cieši saistītajām ģimenēm, un pēc neilga apmācību jūs drīz saņemsit savu pirmo uzdevumu.

 

Spēlēt arī