Estsilon

Citi nosaukumi: Escilon

Estsilon portāls - unikāls pārlūkprogrammu balstīta spēle, kas pieejama auditorija lietotājiem bez maksas. Tas ir oriģināls MMORPG (historical žanra) spēle. Projekts ir kvalitatīvi atšķiras no pašreizējiem tiešsaistes spēles, jo veidotāji ir strādājuši, lai novērstu dažādus trūkumus. Dārgie Gamers Estsilone ne tikai piesaistīs interesantu leģendu, taču galvenās funkcijas būs izbrīns un prieks jums. Nokļūst pasaulē cavemen, jums iespēju augt un virzīties uz jaunu sfērās, kur attiecīgo atvērto lieliem, pievilcīgu perspektīvu. Tātad, kā jūs sekot no pagātnes uz nākotni, sajūta sevi priekiem un sarežģītību dzīvē dažādos laikmetos.

Sistēmas prasības ir minimālas. Jūsu dators ir instalēta Windows (XP, Vista vai Windows 7). Arī spēle būs nepieciešams skaņas karti, tastatūru un peli. Kad ir izveidots savienojums ar internetu, jūs varat sākt reģistrēties un spēlēt spēli online Estsilon.

Estsilon online reģistrācija dos jums iedzīvotājs akmens laikmeta. Nav nepieciešams, lai lejupielādētu klienta programmatūru. Reģistrs Estsilon - vienkāršu un ātru procesu. Jums tikai nepieciešams reģistrēt jaunu raksturu, norādot šādu informāciju:

1) Jums ir nepieciešams, lai ievadītu pieteikšanās - domāju, ka sākotnējo nosaukumu rakstzīmju

2) Norādiet dzimums (vīrietis vai sieviete)

3) Pierakstiet e-pasta adresi - bet tikai tās reālā!

4) Ievadiet paroli - mēģināt nākt klajā ar daudz uzticamāka

5) Norādīt dzimšanas datumu

Pēc reģistrācijas veidlapu, pa kreisi noklikšķiniet uz Log Estsilon online spēle kļūst pieejami Jums. Zināt patiesību un saprast patiesību par dāsnu nežēlīgs. Tas būs vairāk piemērots jūsu raksturu? Tiešsaistes spēli Estsilon palīdzēt to sapratīs.

Lai saprastu, kā spēlēt Estsilon sākt iet cauri apmācības kursu pie staba. Sekmīgi jānokārto šo kvestu, nopelnīt palielināt punktu darbību, kā arī dažas noderīgas lietas. Kad pabeigts mehānismā spēles, būs iespēja apmeklēt visas pieejamās vietās. Estsilon online spēle ietver gan virszemes un pazemes vietās.

Aerial - kontinents, salu un jūras, un gruntsūdeņiem - labirints. Visās vietās, tiksies ar dažādiem dzīvniekiem, no kuriem periodiski ietilpst resursus, kas jāizvēlas. Jo viss šajā spēlē, jums ir izveidot savu, nogulsnēto resursus lietderīgi izveidot ziedes, padarot drēbes un ieročus. Bet tuvāk apskatīt to vēlāk.

Tātad, mēs sapratu, kur darbība spēles. Galvenais biotops ir ala ciemats mežoņi. Šeit ir šādas vietas:

- Ugunskurs

- Cave rideable līderis

- Cave of Spirits

- Ala meistari

- Battlefield

- Shack Antistesa

- Iepirkšanās altāri

- Temple Opifeksa

- Ledus ala.

Papildus šīm vietām, jums ir piekļuve zvejas ciematā, kur jūs varat iegādāties laivu un iet kvestu uzdevumu.

Lai spēlētu Estsilon nepieciešams izvēlēties, kā jūs vēlētos redzēt savu raksturu. Spēlē Estsilon klāt karavīri un burvjiem. Viņi ir atšķirīgas īpašības un prasmes.

Galvenais parametrs kareivja - physique. Jums arī vajadzēs rūpēties par paaugstināšanu dusmas un iemaņas.

Mages uzsvaru uz racionalitāti. Arī tas nodrošinās, ka ar pieaugošo līmeni varētu likt vēlamos burvju lietas.

Kā jau minēts, radīs nepieciešamās lietas par sevi. Estsilon - nepārtraukta cīņa par izdzīvošanu, un, protams, jums nebūs izdzīvot šajā pasaulē ar kailām rokām. Resursus, tikai noteikti, bet kas noķerti kaut ko, dos prātā, pirms tā kļūst noderīga lieta. Šajā tiešsaistes spēli sniedza šādus resursus: dažādus augu, sēņu, saknes, akmeņi, zari, kā arī tie, kuri izkrituši no dzīvniekiem. Jūs varat izmantot tos tikai pēc identifikācijas ala gariem. Pēc identifikācijas var, piemēram, lai ziedi (ja jūs zināt recepti), resursu apmaiņu to par kaut ko vairāk vajadzīgs, vai vienkārši ēst un uzlabot šo īpašība.

Spēle ir arī valūta - Gliemenes. Bet jūs varat veikt naudu, izmantojot tirdzniecības visas tās pašas resursiem, vai apgūt profesiju. Ja vēlaties mierīgu darbu, kļūt šamanis vai burvis. Tādā gadījumā jūsu pakalpojumi būs labi apmaksāts.

Tomēr veidotāji ir parūpējušies par cīņas sistēmu. Piedalīties grupas cīņās ar citiem spēlētājiem, un ar dzīvniekiem, kā arī tikai duels. Jums kalpos kā ieroci akmeņiem, naži, cirvji, nūjas, cudgels. , Kurā kaujas jums nenāk, tur vienmēr būs uzvarēt! Protams, pieaugs uz slavu un iegūt pieredzi, lai nepieciešamo tālākai turpināšanai veidā.

Būtībā tiešsaistes spēle sastāv no darot kvestu uzdevumus. Tas viss sākas ar pirmo meklējumos ugunskura iegūta no Virtus. Nākamais uzdevums būs veikt vecs vīrietis Antistesa. Ilgāk spēlē, jo vairāk quests. Ar katrā līmenī tie kļūst interesanta un daudzveidīga.

Līmeņos spēlēt spēli online Estsilon var iet no viena laikmeta citā. Un katrā līmenī ir savas priekšrocības un funkcijas. Piemēram, Mages līmenī atkarīgs apjomu Mana vienību uz saprātīguma. Warriors līdz 5 līmenim, var izraisīt uz kaujas instruktoriem un kapteiņus šoks vai atrunāšanās. Iezīme 4 līmenis tiek uzskatīts iespēja uzlabot profesionālās prasmes par to. Iet cauri un izvērtēt visus šos ārkārtas līmeņiem, izbaudīt atmosfēru seno pasauli, aizraujošu ceļojumu cauri gadsimtiem - tas viss un daudz tiešsaistes spēles piedāvā Estsilon.

Pievienoties spēles Estsilon pieejama ikvienam. Šī noslēpumainā pasaule ir gatava uzņemt jums! Laipni lūdzam aizraujošu virtuālo telpu! Ļaujiet spēle noteikti dos jums daudz jautrības!

 

Visas labākās spēles tiešsaistē. Heroes Žanri birkas