Ievietots

Citi nosaukumi: Atgriezās

Spēle Otrais pasaules karš nepazūd. Ikviens mīl sapni par kaut ko radīt, kas radikāli atšķirsies no sacensībām. Viens no šiem mēģinājumiem bija spēle Uzņemtā multiplayer klienta šāvēja, kurā spēlēja reālās Otrā pasaules kara epizodes.

Projekta autors ir Latvijas kompānija Darkflow Software, kas izdevās pievērst uzmanību tās radīšanai diezgan netradicionālā veidā. Ideja bija ļoti populāra spēlētāju vidū, un pēc viņu lūguma iznāca kā atsevišķs produkts, ko sauc par Cuisine Royale. Kā paši attīstītāji saka, viņi gribēja izkļūt no klasiskās misiju un cīņu versijas, kad dalībnieku grupas cīnās savā starpā par noteiktu atlīdzību, kas vairāk līdzinās sporta sacensībām nekā īsta stratēģija. Izvēloties misiju, pārdomājiet stratēģiju un izplatiet pasūtījumus:

  • Uzņemiet pozīciju un iegūstiet stabilu vietu apvidū;
  • Saglabājiet ienaidnieku uz pēdējo;
  • Piedāvā pāreju uz savu komandu,
  • Uzpūst tiltu,
  • Iznīcini bruņumašīnas utt. d.

Vispirms jums ir jāielādē spēle, kas iekļauta PS (citas platformas vēl nav pieejamas), un tikai pēc tam pierast pie virtuālās telpas. Bet vēlāk viņi domāja, ka atdalītā skatītāja skatījums ir vieglāks, jo tas ļauj novērtēt situāciju no dažādiem leņķiem, kas reālajā pasaulē nav pieejami. Tā kā uzsvars tiek likts uz reālismu, tika nolemts pilnībā atcelt trešās personas viedokli, ļaujot dalībniekiem izjust visas emocijas, kas tika izspiestas tranšejā, kad milzu tvertne pārmeklē viņu. Šis ierobežojums nav nejaušs, jo jo vairāk karavīru ir uz vietas, jo nopietnākas ir prasības attiecībā uz detalizāciju un datora iespējām. Atgriežoties pie reālisma jautājuma, ir vērts teikt, ka partiju spēkiem nav jāpārvar vienādi, jo patiesībā tas nav. Dažreiz ienaidnieks ir daudz pārāks par jums, bet operācija nav atcelta. Cīņas arsenāls ir diezgan plašs, tāpēc ir pieejams viegls personīgais ierocis un visu kalibru aprīkojums. Joprojām ir jāizveido savs viedoklis, tostarp spēle.

 

Visas labākās spēles tiešsaistē. Heroes Žanri birkas