Deus Ex cilvēce sadalīta

Citi nosaukumi: Deus Ex cilvēce sadalīta

Game Deus Ex Mankind Sadalījies par pasaules sazvērestību.

Vienīgā lietotāja lomu spēle Deus Ex Mankind Divided kļuva par turpinājumu Human Revolution sērijai, kas tika izdota 2011. gadā. Tagad Eidos Montreal izdevniecības Square Enix ietvaros gatavojas izlaist turpinājumu, kas stāsta par zemes gabala notikumiem 2 gadu laikā pēc pirmās daļas. Lai gan spēle tiks atbrīvota tikai 23. 08 2016 g, ir zināms, ka Deus Ex Mankind dalīta lejupielāde ir pieejama platformām:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

šaušanas šāvējs ar vadītāja šāvēja pazīmēm atklāj notikumus 2029. gadā. Nākotne nav tik tālu, bet autori spēļu pasaulei piešķīra tehnoloģijas, kas vēlāk nebūs pieejamas cilvēcei. Lai gan, ņemot vērā, ka mēs runājam par daiļliteratūru, jūs varat uzņemt kaut ko.

Pirmais gabals.

Ja jūs veicat priekšpasūtīšanu, jūs varat lejupielādēt Deus Ex Mankind sadalīts pirms termiņa. Bojātas ekstremitātes vai orgāni tiek aizstāti ar bioprotesēm, un cilvēkiem ir jaunas iespējas. Daži izmanto savu priekšrocību noziedzīgiem mērķiem, un tas nosaka sabiedrību pret visiem"mehanizētiem"pilsoņiem.

. Situācija kļūst apsildāma. Modificēti tiek uzskatīti par izraidāmiem un spiesti dzīvot izolēti. Starp tiem Adam Jensens ir Interpola aģents ar segumu. Viņš ir bruņots ar mehāniskām bioprostēm un moderniem ieročiem. Viņš ir svešinieks vienkāršo cilvēku pasaulē, un starp tiem cilvēkiem kā viņš pats. Tāpēc ir svarīgi noteikt pareizo uzvedības modeli, lai atklātu slepeno sazvērestību un saprastu, kam var uzticēties.

spēlētājiem ir jāattīsta Adam spējas, padarot viņu par viltīgu, spēcīgu un prasmīgu karotāju. Ieroči būs pieejami arī dažādiem paraugiem, un to varēs iegūt vienlaikus caurbraukšanas laikā. Cīņas laikā varonis zaudē enerģiju, bet atšķirībā no iepriekšējās sērijas, kur jums bija jāatrod veids, kā to atjaunot, tagad tas notiek automātiski. Tas ir iemontēts birste un izlādē 4 uzlādes. Mainījis nano-asmeņu funkcionalitāti, viņi var strādāt kā tālvadības ierocis, un Ādama apakšdelmā uzstādīts PEPS nelegālas šoku pistoles.

Draka un rakstzīmes.

Vienīgi ir tikai tas, ka šajā situācijā cilvēki tika sadalīti divās grupās:

 • KPA tiesību koalīcija palielināta
 • OP 29 operatīva grupa

KPA ir nevalstiska grupa, bet tai ir svarīga nozīme politiskajā pasaulē, jo tā ir ievērojama daļa no pieaudzināto iedzīvotāju skaita. Koalīcija atrodas Vācijā, un to vada bijušais ārsts Talos Rker. Nesen organizācija tiek apsūdzēta par terora aktiem, neskatoties uz tās mierīgajiem apgalvojumiem.

OP 29 parādījās dažādu valstu valdību lēmumu dēļ, un tai ir piešķirtas visas pilnvaras.

Katrā frakcijā jūs satikt vairākas rakstzīmes. CPA rindās ir:

 • Talos Rucker koalīcijas vadītājs. Lai aizsargātu pieaugušos cilvēkus, viņš dod priekšroku nevardarbīgām metodēm, bet kāds to aizvieto.
 • Victor Marchenko ir sliecas uz radikālām metodēm.
 • Vatslavs Kollers nekonkurētspējīgs inženieris augšanu mafijas Žvani aizsegā.

Composition OP 29:

 • Adam Jensens vēlas apstādināt Illuminati, lai glābtu pasauli.
 • Jim Miller filiāles direktors.
 • Alex Vega palīdz Adam uzzināt visu par Illuminati.
 • Cicaine ir pilots Adam grupā.
 

Spēlēt arī