Citi nosaukumi: Olympus sadursme

Mūsām leģendām ir maģiska aura, kas stāsta par pagānu dieviem. Viņš kļuva par tirānu, un ir pienācis laiks viņu sagraut.

Padarot jūs atverat milzīgas iespējas, kur jūs varat sazināties ar haosu, sacensties ar Zevu, palīdzēt glābt Prometheju, būt par Atlantis, apmeklēt alās, kas izkaisītas visā senajā karalistē. Nekas netraucē jūs Dievu cīņā spēlēt tieši tagad, jo spēle tiek piedāvāta bez maksas.

Izvēlieties varoni.

  • Rytsar aizsargā bruņas no ienaidnieku uzbrukumiem un apveltīts ar drosmi ļaut ienaidniekam mest priekšplānā. Viņš atstāja vairākas kaušanas metodes, kam nav visnopietnākais pretinieks.
  • Magician excel, steidzot ienaidnieka viltus viļņus un jūtas neuzvarams. Dievu templī ir vairāk talantu, kā arī iespēja nopelnīt līdz pat pieciem palīgiem. Ja jau esat definējis spēļu klasi, lai veiktu uzdevumus, kuriem trūkst.

    Gandrīz nekavējoties jūs atradīsiet sev iespēju izvēlēties, kā doties pazemē, lai spogulis un spožums. Sudrabs ir praktiski pie jūsu kājām un to viegli iegūst, bet zelts tiek piešķirts visgrūtākajiem uzdevumiem un pārdots par reālu naudu.

    Bitvy Olympus sadursmē notiek pārmaiņus ar ienaidnieku, un, lai gūtu panākumus, jums ir jādomā par līdzsvaru kaujas laukā, ņemot vērā viņa varoņu un ienaidnieka talantus.

 

Visas labākās spēles tiešsaistē. Heroes Žanri birkas