Blatsk Bullet

Citi nosaukumi: Black Bullet, Black Bullet

Spēle Black Bullet no karavīra maršals.

Spēle Black Bullet patiks visiem mīlētājiem ieroču taktiski pārdomāts cīņu un izdzīvošanu krusa lodes. Multiplayer šāvēja iet tieši pārlūku un neprasa klienta programmatūras lejupielādes, neskatoties uz to, tas ir ļoti skaisti, labi izsekot grafikas un lielu specefekti.

Spēle spēlētāji redzēt notikums pirmajā personā, tas dod realitāti, kas notiek uz datora monitora, un liels balss visām darbībām un šāvienu patiešām nes virtuālo pasauli. Tā, piemēram, nav gabals šajā spēlē, viss ir vienkārši izvēlēties – pusi no konflikta, un, kad jūs esat gatavs, lai cīnītos pret kristību. Spēļu režīmi Black Bullet Five, spēle sākas ar nelielu apmācību, kur nepieredzējušiem lietotājs iepazīstinātu izstrādātājiem ar galvenā rakstura vadību un izvēlnes funkcijām, turpmāko pasākumu izvēlei pieejamajām spēlētāja, viņš var:

  • Vstupit Alianse un darba komanda kaujas cīņā starp dažādām frakcijām;
  • Pouchastvovat vētrā, cenšoties, lai atbrīvotu stratēģiski svarīgos objektus ienaidnieka spēkiem;
  • Samostoyatelno lai ievadītu lauka kaujas bezmaksas režīmā un gūt kaujas pieredzi iznīcinot ienaidnieku;
  • Rezhim konkurss nozīmē kaut kas līdzīgs asins sportu, ir pieejama jebkurā līmenī.
  • Katru dienu atveras kāpnēm režīmā, kur spēlētāji var pievienoties cīņu pret reitingu.

Spēlēt spēli Black Bullet īsts izaicinājums aizraušanās meklētājiem, to raksturu sāks savu ceļu kā vienkāršu kareivi ar zemāko sniegumu un rīkiem, un var pabeigt pilnībā bruņota ar ranga maršals ar vienu simtdaļu līmeņa izlīdzināšanai.

 

 

Features Black Bullet.

Spēle ir ļoti populārs, neskatoties uz to, ka nāca ārā ne pārāk sen. Pa ceļam, lai kļūtu par drosmīgs karavīrs vairāk nekā 100 miljoni lietotāju, kas padara spēle daudz interesantu, jo jūs varat apvienoties un cīnīties ar reāliem cilvēkiem, nevis botiem noteiktās autori. Lai pievienotos Black Bullet reģistrācija ir nepieciešama procedūra, taču tas nav nepieciešams vairāk nekā minūti. Šis process ir nepieciešams, lai sasniegtu visus varoņdarbiem un saglabāts spēlētājam pie katras ieejas.

Papildus dažādiem spēļu veidiem, un ir liels skaits kaujas laukos, to vairāk nekā trīsdesmit. Katra karte prasa spēlētājs vai komanda ar dažādu taktiku, kaut kur labāk slazds ienaidnieku un lure viņam nāvīga slazdā. Uz citu karti, vispareizākais stratēģija ir noslēpt no acīm ar snaipera šautene, un pirmais iznīcināt lielāko daļu ienaidniekiem slēptuve, tad noslēgt atklātā cīņā, pārnešana klusu ieroci uz ātrās apdedzināšanas pistoli. Atrašanās vietas ir ļoti atšķirīgi viens no otra, ir atklātā vietā, pamesta noliktavas un slēgta pastāvība ar šaurām ejām, ja grupā nav piemērots.

Lai nopelnītu spēli naudu un pieredzi vairākos veidos, Melnajā Bullet spēlēt vienatnē vai kopā ar draugiem, vienkārši izvēloties kartes režīmu un kaujas, un jūs varat veikt uzdevumus no izstrādātājiem, gan plānotajiem un ir ierobežota laikā, to veikšanai spēlētāji saņems balvas , spēļu rīki, premium iekārtas un spēcīgi ieroči.

Starp citu, iPlayer Black Bullet izvēli ieročiem ir ļoti daudzveidīga, dažādu marku šautenes, snaiperis un uzbrukumu šautenes, ložmetēji ar dažādu destruktīvu spēku un skaitu kārtās būrī, granātas. Lai visiem šaujamieročiem ir nepieciešams munīciju, naži nevajag lodēm, un nerada troksni, tāpēc viņi ir arsenālā nedrīkst atstāt novārtā.

 

Spēlēt arī