Slepkava

Citi nosaukumi: Bashers

Šodien mēs piedāvājam jums iepazīties ar stilīgākais un turklāt apaļā cīnītājs online telpu. Slepkava ir spēle tiešsaistē. Tas jūs aizvedīs uz pasaules slepkava. Slepkava ir diezgan smieklīgi krāsains kruglyashi. Tomēr tie ir ļoti kareivīgi un to arsenāls ietver automātisko šautenes un pat flamethrowers. Viņu dzīves jēga - karš. Karš var būt, un jūsu dzīves jēgas, ja jūs sākat spēlēt slepkava.

Lai spēlētu šo spēli online Basher Datoram ir jāatbilst šiem parametriem:
Operētājsistēma - Windows XP / Vista
CPU - KP 1. 5 GHz
Memory - 256MB
Video - GF FX5200 vai analogais atbalsts Shader 2. 0
Sound - DirectX 9 saderīgi. 0s
Brīva vieta uz cietā diska - 100MB
DVD disku X8
Pastāvīgs interneta pieslēgums

Lūdzu slepkava tiešsaistes spēli ir iespējams lejupielādēt tieši uz jūsu datoru no vietas spēlē. Tur jums ir lejupielādēt setup failu spēli. Pēc lejupielādējot datorā, palaist to un slepkava tiešsaistes spēle sāksies instalēšanu datorā. Ja instalācija ir pareizi uz jūsu darbvirsmas ikona parādās, lai palaistu spēli. Lejupielādēt spēli, un pārliecinieties, ka tas ir pilnīgi bez maksas.

Nākamā spēlēt spēles tiešsaistē, jums būs nepieciešams reģistrēties slepkava slepkava. Lai to izdarītu, sadaļā "reģistrāciju" par galveno spēli vietā, ierakstīt savus datus attiecīgajās pozīcijās:
1. Ievadiet savu segvārdu (ieejas) latīņu valodā.
2. Jaunu paroli un apstipriniet to
3. Ievadiet savu e-pasta adresi zemāk.
4. Vispārēja informācija par jums: īstais vārds, dzimums, devīze.
5. Apstiprinātu savu piekrišanu noteikumiem EULA.

Pārbaudot spēlē slepkava pabeigta, jūs varat sākt spēlēt slepkava.
Slepkava tiešsaistes spēli vispirms atsaucas jums izveidot acu par savu raksturu. Šeit jūs varat izvēlēties izskatu jūsu kruglyasha: krāsa un tekstūra krāsošana. Pēc tam izvēlieties kādu no trīs veidu ieroču šim varoni un noklikšķinot uz "Izveidot raksturu" var doties tieši uz spēli slepkava.
Tagad tas ir jūsu dzīve un dzīvība savu raksturu būs salīdzināmajās tiešsaistes cīņās ar citiem spēlētājiem. Lai sāktu savu kaujas savu ceļu no pieejamajām darbībām azartspēļu arēnās izvēlēties, kas jums patīk, un noklikšķiniet uz "pievienoties".

Šobrīd pasaulē vairāk nekā 20 pieejamajiem slepkava spēļu kārtis. Katrai no tām ir savas īpatnības, kas jāņem vērā, kad spēlē. Piemēram, karte "Coliseum» ir ideāli piemērots tiešsaistes duels. Tā ir apļveida arēnā vidēja lieluma. Arēnā ir neliela nojume ļauj jums, lai aizsargātu un sākt pretuzbrukumu. Šī karte ir paredzēta tiem, kam patīk masu asinspirts.
Jo slepkava ir vairāki spēles režīmi ar savām funkcijām, kur jūs varat kļūt par daļu no komandas vai spēlēt katrs pats par sevi.

Slepkava ierocis pasaulē iedala trīs tipos:
Šaujamieroču: bises, šautenes, ložmetējiem. Vispār viss, kas dzinumi lodes.
Rocket: Visi mehānismi var izraisīt sprādzienbīstamas lādiņus un izraisīt nāvi. Protams, biežums šaušanas ir zemāka nekā šaujamieroča.
Enerģija: Ieroči mīļotājiem nākotnes tehnoloģijām. Šauj lāzeriem un elektrību.
Jūs varat aprīkot savu slepkava broneskeletom un likts uz viņa brilles un cepuri. Uzlabojušas inventāra jūs varat iegādāties pie veikala slepkava par spēļu naudu uzvarēja kaujās.

Killing ienaidniekus arēnās, lai jūs joprojām iegūt pieredzi, lai sasniegtu jaunu līmeni. Katrā līmenī jums 2 prasmju punktus un tērē tos uz attīstību īpašībām, piemēram, šaujamieroču, enerģijas ieročus, raķetes un vitalitāti.
Kā jūs varat redzēt kaujas, un visa spēle notiks bez liekas stresa un cenšas atpūsties spēlētājs pēc smagas dienas. Galu galā, ja jūs vēlaties, lai uzspridzināt, ka tad, slepkava pārbaude gaida jūs!


 

Spēlēt arī