Spēle iPlayer: Uz saimniecībā online

Spēle iPlayer: Lets Farm!

iPlayer: Uz saimniecībā (iPlayer: Lets Farm!):

Online spēles saimniecībā! Browser, un pieprasīt reģistrāciju. Aizpildot tikai trīs pantus, jūs saņemsiet savu zemes īpašumu. Tagad varat pamazām pārvērst to par greznu un ienesīgu saimniecības, sējumiem, stādīšanas sēklas un stādus. Katrai kultūrai piešķirto atsevišķu zonu, lai raža būtu vieglāk savākt. Un ka viņš bija bagāts, stādi būtu dzirdina un nezāļu nezāles. Pirmais darīs visu ar rokām, bet, pārdodot graudus un augļus, jūs uzkrāt summu noderīgu pirkumiem. Sākumā tas būs vienkāršs paņēmiens, bet drīz būs pieejami vairāk sarežģītu sniegumu.
Jums būs nepieciešams laistīšanas sistēmu, kombaini, traktori, mašīnas stādīšanai. Turpinot spēlēt fermā, jums būs iespēja būvēt ēkas, kurā izejvielas tiek pārvērsti produktos. Tas maksā vairāk, un ienākumi strauji pieaugs. Visas ēkas un resursi ir savstarpēji saistītas, un, ja tas ir nepieciešams, lai cept maizi, ielieciet dzirnavas ražot miltus, tad maizes. Tāpat, jums ir nepieciešams, olas un pienu, tāpēc šķirnes govis, vistas un citus dzīvniekus. Vēl viens ienākumu veids būs sadarbība ar restorānu un mazumtirdzniecības vietās. Viņi regulāri pērk savus produktus, bet tas rada ne tikai ienākumus un uzliek atbildību. Tagad mums ir arī cieši uzraudzīs ražu laikā, lai nosūtītu nākamo partiju pircēja. Ja jūs garām brīdi, līgums tiks izbeigts, un jūs zaudēsiet vērtīgu klientu.
Jūs baudīt patīkamu tērzēt ar spēlētājiem. Viņi var organizēt piedāvājumus un piedalīties konkursos, akciju noslēpumus un padomus. Tā ir arī noderīga, lai veiktu uzdevumus iPlayer Let 's Farm un atskaņot to katru dienu, lai saņemtu dāvanas un uzkrāt punktus. Laikam ritot, jūsu saimniecībā būs milzīgs, un tas joprojām ir rentabla, mums ir pastāvīgi cenšamies.

Visas labākās spēles tiešsaistē. Heroes Žanri birkas